Warsztaty klarnetowe w Biskupcu

10 kwietnia w filii szkoły w Biskupcu odbyły się warsztaty klarnetowe prowadzonych przez p. Dorotę Żołnacz.
Warsztaty przeznaczone były dla uczniów klas klarnetu wszystkich filii naszej szkoły.
Podczas warsztatów dzieci doskonaliły swoje umiejętności oraz mogły korzystać z bufetu z przekąskami i napojami sfinansowanymi przez Rady Rodziców wszystkich filii.

 

21 lutego 2019 r. w Auli szkoły odbył się Bal Karnawałowy. Rada Rodziców zapewniła uczniom słodki poczęstunek. Całością organizacji zajęła się p. Magdalena Pliszka wraz z Samorządem Uczniowskim. W czasie balu odbył się konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, wyróżniono pomysłowość Mikołaja Bazis – Markuszewskiego i Zuzanny Rzepkowskiej. Wszyscy uczestnicy imprezy bawili się doskonale.

 

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w Biskupcu

17 stycznia w filii w Biskupcu odbył się przeuroczy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. Licznie zgromadzeni goście a w szczególności babcie i dziadkowie mogli wysłuchać swoich wspaniałych i  utalentowanych wnuków.

 

Koncert z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości

8 listopada w auli Zespołu Szkół w Biskupcu odbył się koncert z okazji 100 – lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w wykonaniu uczniów PSM I stopnia w Dywitach filii w Biskupcu.
Uczniowie swoimi występami oddali hołd wszystkim walczącym o wolność naszej Ojczyzny.
Z okazji tej uroczystości rada Rodziców ufundowała znaczki okolicznościowe dla każdego uczestnika koncertu. Rodzice zadbali również o słodki poczęstunek po uroczystości .Swoją obecnością zaszczycili nas licznie mieszkańcy Biskupca oraz dyrektorzy biskupieckich szkól.