Nasz stypendysta

Bartosz Łakomy uczeń klasy klarnetu Pana Dominika Grędzińskiego Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach filii w Biskupcu, będzie otrzymywać stypendium artystyczne.
Tak zdecydowało podczas Gali Biskupieckich Talentów niezależne jury.
Gala odbyła się 10 października w Centrum Kultury, Turystyki i Sportu jako gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.
Podczas Gali przed zgromadzoną publicznością oraz jurorami prezentowała się ósemka zgłoszonych wcześniej przez Dyrektorów szkół najbardziej utalentowanych uczniów z terenu gminy Biskupiec.
Jurorzy wybrali najlepszą piątkę, która comiesięcznie przez cały rok 2020 będzie otrzymywać stypendium artystyczne w wysokości 300 złotych ufundowane przez Burmistrza Biskupca.
Serdecznie gratulujemy Bartoszowi i rodzicom !

Bajka muzyczna „ Czerwony kapturek”

6 czerwca 2019 r. uczniowie PSM I stopnia w Dywitach filii w Biskupcu zaprezentowali bajkę muzyczną pt. „ Czerwony kapturek”. Przedstawienie obejrzeli uczniowie Biskupieckich szkół podstawowych. Młodzi muzycy zaprezentowali wszystkie instrumenty muzyczne na których można uczyć się w naszej szkole. Okazali się również doskonałymi aktorami i tancerzami. Nad całością przedstawienia czuwała p. Magdalena Pliszka i p. Małgorzata Nowakowska , chór przygotował p. Wojciech Kowalewski.

 

 

 

KONCERT W BISKUPCU

PSM I stopnia w Dywitach filia w Biskupcu włącza się do inicjatywy XXI Warmińsko – Mazurskich Dni Rodziny pod hasłem: „Małżeństwo – dobre relacje – silna rodzina” organizując koncert, który odbędzie się 23 maja o godzinie 17.00 w auli szkolnej przy ul. Ludowej 5, na który wszystkich serdecznie zapraszamy.