GODZINY PRACY SEKRETARIATU W OKRESIE WAKACYJNYM

W OKRESIE WAKACYJNYM SEKRETARIAT W DYWITACH CZYNNY W GODZINACH 9:00-13:00

Bardzo prosimy kontaktować się ze szkołą telefonicznie lub mailowo:

kontakt mailowy: sekretariat@psmdywity.org

kontakt telefoniczny: (89) 523 72 11, 730 509 133

Kontakty do filii:

Sekretariat w Barczewie: tel. 790 510 023; e-mail  barczewo@psmdywity.org

Sekretariat w Biskupcu: tel. 790 510 046; e-mail: biskupiec@psmdywity.org

Sekretariat w  Dobrym Mieście: tel. 537 946 690; e-mail: dobremiasto@psmdywity.org

Sekretariat w Olsztynku: tel. 530 372 375; e-mail  olsztynek@psmdywity.org

 

Informacje dotyczące Zakończenia Roku Szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzicie!

Dobiega końca wyjątkowy rok szkolny. Zarówno dla Was jak i dla Nauczycieli był to czas próby i znaczącego wysiłku. Musieliśmy nauczyć się pracować w inny niż dotąd sposób. Za tę pracę i wysiłek Wszystkim Wam bardzo dziękuję i gratuluję ukończenia kolejnej klasy szkoły muzycznej!

Szczególne gratulacje kieruje pod adresem naszych tegorocznych Absolwentów. Właśnie kończycie Szkołę w której spędziliście kilka lat swojego życia. Za Wami tysiące godzin spędzonych przy instrumencie, dziesiątki koncertów, konkursów, egzaminów, testów, przesłuchań. Jesteście bogatsi o nowe, niedostępne innym, doświadczenia i umiejętności. Zostaliście przygotowani do tworzenia i muzyki i kultury wysokiej. Cieszę się, że nauka w naszej Szkole dla wielu z Was stała się początkiem prawdziwej fascynacji, ale także nowych znajomości i przyjaźni, jak wierzę, na całe zycie. Wielu z Was postanowiło kontynuować naukę w szkołach muzycznych II stopnia.
Pamiętajcie, że kto raz był uczniem PSM I st. w Dywitach, ten będzie jej uczniem zawsze. Zawsze też czekać będziemy na Was z otwartymi ramionami!

Tym bardziej żałuję, iż nie dane nam jest w tym roku szkolnym świętować na naszych tradycyjnych uroczystościach: uroczystych zakończeniach roku oraz na balu absolwentów. Mam nadzieję, że będziemy mogli to „nadrobić” gdy tylko pozwoli sytuacja.

Płynące z głębi serca podziękowania kieruję również do Pań i Panów zaangażowanych w pracę Rady Rodziców. Dziękuję za konstruktywną i bezproblemową współpracę oraz wspieranie naszych wysiłków ukierunkowanych na dobro uczniów PSM.

Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Pedagogom, Pracownikom administracji i obsługi a także naszym Przyjaciołom i Mecenasom życzę udanych wakacji i zasłużonego odpoczynku. Niech letnie miesiące będą pełne uśmiechu, zdrowia, wolnych od stresów, zmartwień i zdalnych kontaktów 😊.
I mam nadzieję, że od września ruszymy pełną parą!!! W realu!

Serdecznie pozdrawiam
Janusz Ciepliński
Dyrektor PSM I st. w Dywitach

 

 

Informacja dotycząca odbioru świadectw *

W związku z decyzją o zaniechaniu uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020 zapraszam Was bądź Waszych Rodziców do sekretariatów naszej Szkoły. Tam, począwszy od piątku 26 czerwca  czekać będą na Was świadectwa oraz nagrody.

Aby uniknąć skupisk ludzi prosimy o zgłaszanie się do Szkół w następujących godzinach:

Klasy 1-sze:    10.00
Klasy 2-gie:    10.30
Klasy 3-cie:    11.00
Klasy 4-te:      11.30
Klasy 5-te:      12.00

Informacja nie dotyczy uczniów, którzy umówili się indywidualnie ze swoimi pedagogami.

Osoby, które nie mogą odebrać świadectw w ww. terminach proszone są o ustalenie indywidualnej godziny bezpośrednio z sekretariatem danej szkoły/filii.

 

Spotkanie Dyrektora Szkoły z Absolwentami

Naszych Absolwentów zapraszamy po odbiór świadectw i pamiątkowych statuetek w następujących terminach:

30 czerwca      16.00 PSM Dywity
30 czerwca      18.00 PSM Dobre Miasto

 
1 lipca 15.30      PSM Biskupiec
1 Lipca 17.00     PSM Barczewo
1 lipca 19.00      PSM Olsztynek


*Przypominamy o konieczności zachowania przepisów higienicznych, zakrywaniu ust i nosa, zachowaniu dystansu oraz dezynfekcji dłoni.