INFORMACJA -WYNIKI REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, zachęcamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji do Powiatowej Szkoły Muzycznej.
Przy okazji pragniemy poinformować, iż zgodnie z zaleceniami szkolnego inspektora ochrony danych osobowych, na podstawie ustawy „Prawo oświatowe”, Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych, listy kandydatów zakwalifikowanych do nauki w szkole muzycznej nie mogą być umieszczone na stronie internetowej szkoły.

Listy te są  dostępne w gablotach informacyjnych poszczególnych placówek. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatami:

Dywity: tel. 89 523 72 11

Barczewo: tel. 790 510 023

Biskupiec: tel. 790 510 046

Dobre Miasto: tel. 537 946 690

Olsztynek: tel. 530 372 375

Do zobaczenia 2 września :-).

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KWALIFIKACYJNYCH – Dywity

 Harmonogram przesłuchań – Dywity

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH

15 czerwca 2019r.

 SALA 202, KOMISJA NR 1

Joanna Chroł– prowadząca, p. Agnieszka Kuźniak, p. Patryk Błąkała, p. Konrad Ingielewicz,
p. Józef Morusiewicz, p.Paweł Panasiuk

Godzina 10:00

  1. Adamczyk Julia
  2. Brdys Szymon
  3. Kwas Tola Antonina
  4. Wójcik Aleksander Andrzej
  5. Wójcik Antoni Maciej

Godzina 11:00

  1. Jarmulska Natalia Oliwia
  2. Dubiaga Ewa
  3. Nowak Michał Łukasz
  4. Koczara Bartosz
  5. Mikosza Marcel

Godzina 12:00

  1. Stolarczyk Danuta
  2. Orczykowski Nikodem Jan
  3. Markowska Julia
  4. Łobocki Julian
  5. Skarzyńska Natasza

Godzina 13:00

  1. Kurlej Antonina

 

Harmonogram przesłuchań – Dywity

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH

15 czerwca 2019r.

SALA 203, KOMISJA NR 2

zabela Pietrukaniec-Duda – prowadząca, p. Urszula Ogórek, p. Cezary Gryc, p. Adam Starowicz, p.Aleksander Miśnikiewicz, p.Aleksandra Zamojska

 Godzina 10:00

  1. Majcherska Adrianna Grażyna
  2. Wawrzynkowska Maria
  3. Tokarczyk Michał
  4. Niewiadomska Emilia Anna
  5. Kupniewska Amelia

Godzina 11:00

  1. Szmyt Adam
  2. Wincław Juliusz
  3. Sobania Nikodem
  4. Sokołowska Magdalena
  5. Morawski Paweł

Godzina 12:00

  1. Fraitag Oliwia Klaudia
  2. Fraitag Hubert
  3. Pawlak Emmanuel
  4. Tomaszkiewicz Maciej
  5. Tomaszkiewicz Antonina

Zakończenie roku szkolnego

Przypominamy terminy uroczystości zakończenia roku szkolnego w naszej Szkole:.

Pożegnanie i bal absolwentów:

18 czerwca – wtorek, godz. 18.00 –  Olsztyn, Hotel Omega, ul. Sielska 4a

Zakończenie roku pozostałych klas:

środa, 19 czerwca

Dobre Miasto – godz. 14.00 – Sala Gimnastyczna

Biskupiec – godz. 18.00 – Sala Koncertowa

Dywity – godz. 16.00 (Patio szkolne)

Barczewo – godz.18.00 (Skarbiec Kultury Europejskiej)

Olsztynek – godz.18.00 (Sala Koncertowa)

 

FAKULTET – DYWITY

Zajęcia przygotowujące do egzaminów wstępnych do II stopnia będą odbywały się systematycznie od 6 marca br. (w środy) w godz. 19:30 – 20:15 w sali 134 (dawna 110).

Odwołanie koncertu Zespół Wokalnego i Chóru w Dobrym Mieście

Dot. uczniów uczestniczących w zajęciach: Zespół Wokalny i Chór w PSM I st.w Dywitach u.Pani Agnieszki Szczuckiej.
Z powodu odwołania koncertu, który miał się odbyć w Filii w Dobrym Mieście w dniu 09.11.2018r.(piątek), zajęcia w Dywitach w tym dniu ODBĘDĄ SIĘ zgodnie z planem.
Serdecznie zapraszamy

UWAGA PSM Dywity

W związku z zebraniami klasowymi w Szkole Podstawowej we czwartek 8 listopada, zostają odwołane zajęcia lekcyjne w naszej Szkole odbywające się w godz. 17.00-18.00.
Nie dotyczy to sal nr: 214, 215, 216, 217, 113.
Zajęcia w klasie 110 odwołane są od 17.00 do końca dnia.