Harmonogram przesłuchań do PSM I stopnia w Dywitach Filia w Dobrym Mieście

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KWALIFIKACYJNYCH
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W DOBRYM MIEŚCIE
18 MAJA 2018 r.


SALA 125
KOMISJA NR 1
Szymon Górzyński – prowadzenie, Maciej Kotarba, Aleksandra Zinkiewicz, Damian Labiak

Godzina 16:30
1. Pola Migryt
2. Julia Narkiewicz
3. Elena Łopatko
4. Katarzyna Miąsko

Godzina 17:30
1. Wiktoria Czaplejewicz
2. Oliwia Ołdak
3. Tymon Pawlak
4. Malwina Purzycka

Godzina 18:30

1. Kościńska Lena
2. Warcaba Lena
3. Róża Świtalska
4. Lila Świtalska

SALA 25
KOMISJA NR 2
Joanna Włodarczyk – prowadzenie, Monika Wielechowska-Kotarba,
Patryk Błąkała, Marek Salej

Godzina 16:30
1. Angelika Drążewska
2. Martyna Włodarska
3. Pola Symonowicz
4. Nikola Szczerba

Godzina 17:30
1. Alicja Płoska
2. Jerzy Mańko
3. Eliza Konopka
4. Zofia Szczotka

Godzina 18:30
1. Teodor Dzięgielewski
2. Konstanty Dzięgielewski
3. Zuzanna Gębicka
4. Barbara Gębicka

Harmonogram przesłuchań do PSM I stopnia w Dywitach Filia w Barczewie

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W BARCZEWIE
12 MAJA 2018

SALA 20
KOMISJA NR 1:
Aleksandra Małachowska – prowadzenie, Agnieszka Zwolska, Stanisław Małachowski,
Andrzej Regiec

Godz. 9:00
1. Klimowicz Wiktoria
2. Góralczyk Ramona
3. Żarski Maksymilian
4. Żelazny Jakub

Godz. 10:00
1. Zajkowska Amelia
2. Sęk Aleksandra
3. Mosek Paulina
4. Borejszo Aleksandra

Godz. 11:00
1. Węgrodzka Julia

 

SALA 18
KOMISJA NR 2:
Erna Zawistowska – prowadzenie, Dominik Grędziński, Krzysztof Danielewicz,
Jan Strzałkowski

Godz. 9:00
1. Klonowski Aleksander
2. Lay Marika
3. Maciejewski Bartosz
4. Lorkowski Mateusz

Godz. 10:00
1. Łukasik Joanna
2. Dziechciński Rafał
3. Gołębiewska Hanna
4. Kampisty Zofia

Godz. 11:00
1. Węgordzka Maja

 

 

Harmonogram przesłuchań do PSM I stopnia w Dywitach Filia w Biskupcu

PRZESŁUCHANA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W BISKUPCU

12 MAJA 2018

SALA 4
KOMISJA NR 1:
Wiktoria Włoszczyńska – prowadzenie , Patryk Nakielski, Adam Leczycki, Dominik Grędziński

Godz. 15.00
1.Kapuścińska Jowita
2.Zaremba Nadia
3.Samorajczyk Mateusz
4.Klobuszeńska Maria

Godz. 16.00

1.Nowakowska Zofia
2.Bazis-Markuszewska Iza
3.Rogozińska Laura
4.Socha Maria

Godz. 17.00
1.Aleksandrowicz Franciszek
2.Jarema Paulina

 

PRZESŁUCHANA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W BISKUPCU

12 MAJA 2018

SALA 2
KOMISJA NR 2:
Łukasz Hermanowicz – prowadzenie ,Veranika Veramei, Andrzej Regiec, Edyta Skulska

Godz. 15.00
1.Więcek Karolina
2.Kowalska Małgorzata
3.Gołębiewska Hanna
4.Borowska Magdalena

Godz. 16.00
1.Gutowska Julia
2.Małachowski Karol
3.Cegiełko Filip
4.Kurpiewski Wojciech

TYDZIEŃ MAJOWY – DNI WOLNE

Uprzejmie informuję, że dni od 30.04.(pn.) do 04.05.(pt.) włącznie – są wolne od zajęć dydaktycznych w szkole muzycznej. (dni dyrektorskie)
Życzymy udanego odpoczynku!