Sukces w Bydgoszczy

Nasza uczennica, Wiktoria Przęczek, zajęła 2 miejsce w Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki z Janem Pawłem II, który odbył się w Bydgoszczy, 6-8 października.

Gratulujemy.

Nasi laureaci

Wyniki IV Ogólnopolskiego Konkursu Skrzypcowego w Elblągu (11-13 maja 2017)

Grand Prix: Marcelina Rucińska (naucz. p. Dorota Obijalska)

  • II miejsce: Nina Raukuć (naucz. p. Agnieszka Kuźniak)
  • III miejsce: Mateusz Pająk (naucz. p. Dorota Obijalska)
  • II miejsce: Aleksandra Domarecka (naucz. p. Tomasz Jabłoński)
  • III miejsce: Karolina Kłusek (naucz. p. Dorota Obijalska)
  • III miejsce: Kinga Olejko (naucz. p. Olga Kłosowska)
  • III miejsce: Zofia Hiszpańska (naucz. p. Dorota Obijalska)

wyróżnienia:

  • Bartosz Bułakowski (naucz. p. Krzysztof Danielewicz)
  • Hanna Polańska (naucz. p. Agnieszka Kuźniak)
  • Zofia Rudol (naucz. p. Olga Kłosowska)
  • Zuzanna Zielińska (naucz. p. Olga Kłosowska)
  • Julia Żarnowska (naucz. p. Olga Kłosowska)

Dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów otrzymali:

  • p. Agnieszka Kuźniak
  • p. Dorota Obijalska
  • p. Olga Kłosowska
  • p. Krzysztof Danielewicz
  • p. Tomasz Jabłoński

Wyróżnienia perkusistów

Wyróżnienia w III Ogólnopolskim Konkursie Perkusyjnym „Młodzi Mistrzowie Perkusji” Brodnica 27-28 IV 2017:

  • Marcel Kurtiak I/C6, naucz. p. Damian Labiak (filia w Dobrym Mieście)
  • Lena Dolińska III/C6, naucz. p. Piotr Pawlak (filia w Olsztynku)

Sukcesy naszych skrzypków

I Ogólnopolski Konkurs „Talenty skrzypcowe 2017” w Poznaniu 29.04-2.05.2017:

  • Zuzanna Zielińska (naucz. p. Olga Kłosowska): II miejsce w II grupie

Konkurs skrzypcowym w Brukseli 1-6.05.2017:

  • Zofia Hiszpańska (naucz. p. Dorota Obijalska): III miejsce

IV Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy w Toruniu 10-12.03.2017:

  • Zuzanna Zielińska (naucz. p. Olga Kłosowska): wyróżnienie II stopnia

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Tańce Świata” 25-27.04.2017:

  • Nina Raukuć (naucz. p.Agnieszka Kuźniak): IV miejsce
  • Zofia Hiszpańska (naucz. p.Dorota Obijalska): wyróżnienie

Dyplomy za wyróżniające przygotowanie uczniów:

  • Pani Agnieszka Kuźniak i Pani Dorota Obijalska.

Dyplom za wyróżniający się akompaniament:

  • Pani Natalia Klykova

Laureaci Festiwalu w Białymstoku

Laureaci V FESTIWALU PIANISTYCZNEGO IM. SIÓSTR FRANKIEWICZ W BIAŁYMSTOKU 26 – 28 kwietnia 2017

  • Gerhard Klifeld – kl. III/6 PSM I st. w Dywitach – naucz. p. Marcin Kucharzewski
  • Oliwia Kijewicz – kl. III/6 PSM I st. w Dywitach – naucz. p. Jolanta Cieplińska

Wyróżnienie otrzymał:

  •  Aleksander Hestkowski – kl. I/6 PSM I st. w Dywitach, Filia w Barczewie – naucz. p. Ludmiła Sivaronava

oraz dyplomy specjalne:

  • Gerhard Klifeld – za wyróżniające wykonanie formy tanecznej
  • Oliwia Kijewicz – za wyróżniające wykonanie muzyki dawnej i formy tanecznej

Dyplomy uznania za przygotowanie uczniów do Festiwalu otrzymali nasi Pedagodzy:

  • Pani Jolanta Cieplińska, Pan Marcin Kucharzewski oraz Pani Liudmila Sivaronava.

Śpiewające sukcesy

Sukcesy uczniów Patrycji Jackowskiej w międzygminnych eliminacjach – Konkurs „Kocham Śpiewać Polskie Piosenki” 24-25.05. Warmiński Zakątek, Dobre Miasto

  • Lena Giska – III miejsce w grupie uczniów klas szkoły podstawowej IV-VI
  • Anna Słowik – wyróżnienie w grupie uczniów klas szkoły podstawowej I-III