Wyniki postępowania kwalifikacyjnego

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017.

Przeskocz do wyników: Barczewo | Dywity | Olsztynek | Dobre Miasto

BISKUPIEC

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, które odbyło się w dniu 7 maja 2016r. w Biskupcu.

Lista kandydatów, którzy zostali przyjęci do szkoły: Lista kandydatów, którzy nie zostali przyjęci:
  1. Aleksandra Warda
  2. Antonina Leśniak
  3. Dominik Korzeniecki
  4. Dominika Laura Przybylska
  5. Helena Wróblewska
  6. Iga Czarnocka
  7. Jakub Ostapkowicz
  8. Julia Klobuszeńska
  9. Lena Kozłowska
  10. Magdalena Stysiek
  11. Maja Wojtecka
  12. Miłosz Łukasz Kijek
  13. Nikola Katarzyna Gozdera
  14. Nikola Smułek
  15. Piotr Łepkowski
  16. Tristan Twardowski
  17. Wiktor Łukasz Kopeć
  18. Zuzanna Amelia Rosa
  1. Emila Szulc
  2. Filip Iwo Włodarski
  3. Kornelia Skonieczko
  4. Lech Krakowiecki
  5. Weronika Hintz

Przydział instrumentów zostanie opublikowany nie później niż w dniu 24 czerwca br. po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.

BARCZEWO

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, które odbyło się w dniu 7 maja 2016r. w Barczewie.

Lista kandydatów, którzy zostali przyjęci do szkoły: Lista kandydatów, którzy nie zostali przyjęci:
  1. Chmarycz Wojciech
  2. Domalewski Ludwik
  3. Gołębiowska Magdalena
  4. Hestkowski Aleksander
  5. Kempisty Antonina
  6. Korona Wojciech
  7. Łukasik Anna Maria
  8. Małkowski Daniel Albert
  9. Oboński Przemysław
  10. Pawlak Iliana
  11. Redkiewicz Iga Wiktoria
  12. Saczuk Jakub
  13. Symerewicz Marta
  14. Szpara Aleksandra
  15. Śmiarowska Liwia
  16. Ulążka Oliwia
  17. Zajkowska Zuzanna
  18. Złotkowski Piotr
  19. Żuber Maria
  1. Kostrzewa Bartosz Bogdan
  2. Pietkiewicz Milena
  3. Powichrowska Oliwia
  4. Przyborek Oliwia

Przydział instrumentów zostanie opublikowany nie później niż w dniu 24 czerwca br. po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.

DYWITY

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, które odbyło się w dniu 14 maja 2016r. w Dywitach.

Lista kandydatów, którzy zostali przyjęci do szkoły: Lista kandydatów, którzy nie zostali przyjęci:
  1. Białkowska Maja Marcelina
  2. Budzyński Antoni
  3. Burdalski Filip Michał
  4. Derecka Zofia
  5. Foks Aleksandra
  6. Gartner Leo
  7. Hiszpańska Maria
  8. Hnatiuk Aleksandra
  9. Jabłoński Piotr
  10. Kopacka Zofia
  11. Kowalski Wojciech Józef
  12. Labiak Kosma
  13. Lebedova Natalia
  14. Nowosielska Maja
  15. Pałejko Michał Wojciech
  16. Panasiuk Piotr Alexander
  17. Parszutowicz Alina Wanda
  18. Piejdak Franciszek Stanisław
  19. Piejdak Marta Jadwiga
  20. Piejdak Weronika Kinga
  21. Piesik Marta
  22. Popowski Bartosz
  23. Raniecki Igor
  24. Sawko Olaf
  25. Skrycka Dominika
  26. Smyk Oliwia
  27. Stankiewicz Natalia
  28. Szczudło Marta
  29. Tunkiewicz Michał
  30. Witkowska Małgorzata
  31. Włodarczyk Kinga
  32. Wojtkiewicz Maja Zuzanna
  1. Rusaczyk Zuzanna
  2. Karkut Emilia
  3. Grigonis Maximilian
  4. Tunkiewicz Jakub
  5. Szymańska Katarzyna
  6. Szymańska Katarzyna
  7. Randzio Oliwia
  8. Wacikowski Damian

Przydział instrumentów zostanie opublikowany nie później niż w dniu 24 czerwca br. po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.

OLSZTYNEK

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, które odbyło się w dniu 14 maja 2016r. w Olsztynku.

Lista kandydatów, którzy zostali przyjęci do szkoły: Lista kandydatów, którzy nie zostali przyjęci:
  1. Haponik Aleksandra
  2. Haponik Anna
  3. Jabłonowska Matylda
  4. Kałecka Zuzanna
  5. Karoń Matylda
  6. Kinicka Lena
  7. Kozłowski Julian
  8. Krasowski Piotr
  9. Lenart Amelia
  10. Łukasiewicz Anna
  11. Łukasiewicz Maria
  12. Maksymilian Kominek
  13. Nowicka Mariola
  14. Okręglicki Mateusz
  15. Orent Cezary
  16. Pieczara Michał
  17. Pietrus Lena
  18. Płotnikowa Eliza
  19. Puczek Konrad
  20. Rachoń Zuzanna
  21. Szelugowski Filip
  22. Tworkowska Wiktoria
  23. Wilk Szymon
  24. Woliński Aleksander
  25. Żeromska Anastazja
  26. Żmijewska Zuzanna
  1. Bielecka Katarzyna
  2. Druszkowski Mateusz
  3. Tumas Natalia
  4. Warcholak Wiktoria

Przydział instrumentów zostanie opublikowany nie później niż w dniu 24 czerwca br. po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.

DOBRE MIASTO

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2016/2017, które odbyło się w dniu 21 maja 2016r. w Dobrym Mieście.

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik. Lista kandydatów, którzy nie otrzymali pozytywnego wyniku.
  1. Borowik Małgorzata
  2. Brzozowska Wiktoria
  3. Czasnojć Kornelia
  4. Czasnojć Rafał
  5. Czasnowicz Maja
  6. Duszak Natalia
  7. Filipkowska Maria
  8. Gębicka Nikola
  9. Głowacz Lena Aleksandra
  10. Grabarczyk Aleksandra
  11. Grygielewicz Sylwia
  12. Gustaw Julia
  13. Gzik Aniela
  14. Idczak Weronika
  15. Jakuszczonek Emilia
  16. Kozłowska Aleksandra
  17. Kozłowska Katarzyna
  18. Kraskowska Maja
  19. Kurtiak Marcel
  20. Kuształa Amelia
  21. Lebiedz T. Maria
  22. Leszczyńska Amelia
  23. Michałowski Szymon
  24. Mucha Aleksandra
  25. Narwojsz Antoni
  26. Niemiec Nadia
  27. Pilecka Maja
  28. Rokita Barbara
  29. Rokita Nadia Marta
  30. Rosa Eliza
  31. Rosiak Przemysław
  32. Sękiewicz Jakub Jacek
  33. Sękiewicz Maria Lena
  34. Sierota Milena
  35. Staniszewska Maja Maria
  36. Stefanik Oliwia
  37. Stepaniuk Marta
  38. Struk Nikola
  39. Sulżycka Wiktoria
  40. Sulżycki Antoni
  41. Szałkowski Jan
  42. Świdwa Julia
  43. Taraszkiewicz Zofia
  44. Teofilak Julia
  45. Torhan Magdalena
  46. Trzaskowski Albert
  47. Walinowicz Weronika Zofia
  48. Witkowska Aleksandra
  49. Wojtkiewicz Maja
  50. Wołoszko Piotr
  51. Wójcik Stanisław
  1. Chmielewska Oliwia
  2. Chomej Joanna Martyna
  3. Duszak Julia
  4. Głowacka Karolina
  5. Jakubowski Gustaw
  6. Kalata Oliwier
  7. Karpiniak Zofia
  8. Kostyra Julia
  9. Kostyra Klaudia
  10. Markiewicz Weronika
  11. Mróz Marcel
  12. Mróz Roksana
  13. Nagajewska Aleksandra
  14. Niemiec Maja
  15. Poliński Kewin
  16. Szymakowicz Weronika

UWAGA: Lista osób zakwalifikowanych nie jest tożsama z przyjęciem do PSM

(dotyczy tylko filii w Dobrym Mieście).

Ostateczna lista uczniów przyjętych do Powiatowej Szkoły Muzycznej I st. w Dywitach filia w Dobrym Mieście wraz z przydziałem instrumentów zostanie opublikowana nie później niż w dniu 24 czerwca br. po uwzględnieniu możliwości organizacyjnych szkoły.