Lista przyjętych

Cykl 6-cio letni
lp uczeń instrument
1 Haponik Aleksandra wiolonczela
2 Jabłonowska Matylda skrzypce
3 Kałecka Zuzanna wiolonczela
4 Karoń Matylda gitara
5 Kinecka Lena skrzypce
6 Lenart Amelia gitara
7 Łukasiewicz Anna girata
8 Łukasiewicz Maria fortepian
9 Nowicka Mariola perkusja
10 Orent Cezary akordeon
11 Piertrus Lena gitara
12 Rachoń Zuzanna trąbka/waltornia
13 Szelugowski Filip skrzypce
14 Wilk Szymon akordeon
15 Woliński Aleksander akordeon
16 Żeromska Anastazja fortepian
Cykl 4-letni
1 Okręglicki Mateusz obój
2 Płotnikowa Eliza saksofon
3 Krasowski Piotr waltornia
4 Pieczara Michał klarnet
5 Maksymilian Kominek gitara
6 Żmijewska Zuzanna fortepian
7 Tworkowska Wiktoria gitara
8 Puczek Konrad perkusja
9 Haponik Anna flet
10 Kozłowski Julian perkusja

 

Lista przyjętych

Cykl 6-cio letni
 lp Uczeń: instrument
1 Leśniak Antonina wiolonczela
2 Korzeniecki Dominik gitara
3 Przybylska Dominika Laura skrzypce
4 Helena Wróblewska fortepian
5 Kozłowska Lena flet
6 Kijek Miłosz Łukasz akordeon
7 Łepkowski Piotr akordeon
8 Twardowski Tristan fortepian
9 Kopeć Wiktor Łukasz Kopeć trąbka
10 Wojtecka Maja wiolonczela
11 Ostapkowicz Jakub klarnet
Cykl 4-letni
1 Czarnocka Iga gitara
2 Gozdera Nikola Katarzyna waltornia
3 Klobuszeńska Julia wiolonczela
4 Rosa Zuzanna Amelia gitara
5 Smułek Nikola trąbka
6 Stysie Magdalena flet
7 Warda Aleksandra gitara

 

Lista przyjętych

Cykl 6-cio letni
lp  uczeń  instrument
1 Chmarycz Wojciech akordeon
2 Domalewski Ludwik gitara
3 Hestkowski Aleksander fortepian
4 Kempisty Antonina fortepian
5 Łukasik Anna Maria skrzypce
6 Małkowski Daniel Albert trąbka
7 Oboński Przemysław gitara
8 Pawlak Iliana fortepian
9 Saczuk Jakub flet
10 Symerewicz Marta gitara
11 Szpara Aleksandra skrzypce
12 Śmiarowska Liwia fortepian
13 Ulążka Oliwia flet
14 Zajkowska Zuzanna skrzypce
15 Złotkowski Piotr gitara
16 Żuber Maria gitara
Cykl 4-letni
1 Gołębiowska Magdalena gitara
2 Korona Wojciech akordeon
3 Redkiewicz Iga Wiktoria flet

 

Lista przyjętych

C6 Lista przyjętych + przydział instrumentu

lp Nazwisko i imię przydzielony instrument
1 Białkowska Maja Marcelina fortepian
2 Budzyński Antoni fortepian
3 Burdalski Filip Michał klarnet
4 Derecka Zofia fortepian
5 Foks Aleksandra flet
6 Gartner Leo fortepian
7 Hiszpańska Maria fortepian
8 Hnatiuk Aleksandra flet
9 Jabłoński Piotr perkusja
10 Kopacka Zofia skrzypce
11 Kowalski Wojciech Józef klarnet
12 Lebedova Natalia skrzypce
13 Pałejko Michał Wojciech perkusja
14 Panasiuk Piotr Alexander skrzypce
15 Parszutowicz Alina Wanda skrzypce
16 Piejdak Franciszek Stanisław gitara
17 Piesik Marta skrzypce
18 Raniecki Igor skrzypce
19 Sawko Olaf klarnet
20 Stankiewicz Natalia fortepian
21 Tunkiewicz Michał akordeon
22 Witkowska Małgorzata fortepian
23 Włodarczyk Kinga flet
24 Wojtkiewicz Maja Zuzanna fortepian

C4 Lista przyjętych + przydział instrumentu

Nazwisko i imię instrument
1 Labiak Kosma perkusja
2 Michalina Pałejko saksofon
3 Musikian Angelika waltornia
4 Nowosielska Maja skrzypce
5 Piejdak Marta Jadwiga wiolonczela
6 Piejdak Weronika Kinga akordeon
7 Popowski Bartosz waltornia
8 Skrycka Dominika puzon
9 Smyk Oliwia obój
10 Szczudło Marta fortepian
11 Żurawska gitara

 

Lista przyjętych

C6 Lista przyjętych + przydział instrumentu

1 Czasnojć Rafał fortepian
2 Gębicka Nikola wiolonczela
3 Głowacz Lena Aleksandra flet
4 Gustaw Julia skrzypce
5 Gzik Aniela fortepian
6 Idczak Weronika gitara
7 Kozłowska Aleksandra fortepian
8 Kurtiak Marcel skrzypce
9 Kuształa Amelia fortepian
10 Leszczyńska Amelia perkusja
11 Mucha Aleksandra flet
12 Narwojsz Antoni skrzypce
13 Pilecka Maja perkusja
14 Sękiewicz Jakub Jacek gitara
15 Sękiewicz Maria Lena klarnet
16 Sierota Milena perkusja
17 Staniszewska Maja Maria fortepian
18 Stefanik Oliwia fortepian
19 Stepaniuk Marta flet
20 Struk Nikola gitara
21 Sulżycki Antoni skrzypce
22 Szałkowski Jan skrzypce
23 Teofilak Julia flet
24 Wójcik Stanisław saksofon

lista rezerwowa

  1. Rosiak Przemysław
  2. Czasnowicz Maja
  3. Nagajewska Aleksandra
  4. Mróz Roksana
  5. Markiewicz Weronika
  6. Karpiniak Zofia
  7. Kalata Oliwier
  8. Niemiec Maja

C4 Lista przyjętych + przydział instrumentu

1 Borowik Małgorzata fortepian
2 Brzozowska Wiktoria kontrabas
3 Duszak Natalia saksofon
4 Filipkowska Maria wiolonczela
5 Grabarczyk Aleksandra flet
6 Jakuszczonek Emilia wiolonczela
7 Kozłowska Katarzyna klarnet
8 Kraskowska Maja gitara
9 Michałowski Szymon saksofon
10 Niemiec Nadia saksofon
11 Rosa Eliza gitara
12 Świdwa Julia saksofon
13 Torhan Magdalena kontrabas
14 Trzaskowski Albert perkusja
15 Walinowicz Weronika Zofia klarnet
16 Wołoszko Piotr kontrabas

lista rezerwowa

  1. Witkowska Aleksandra
  2. Czasnojć Kornelia
  3. Rokita Nadia
  4. Marta Sulżycka Wiktoria