Zebranie z Rodzicami

Szanowni Państwo!

W dniu 26.09 (poniedziałek) o godz. 18:00 na sali gimnastycznej w Dywitach odbędzie się zebranie z rodzicami uczniów naszej szkoły. W imieniu Pana Dyrektora Janusza Cieplińskiego bardzo prosimy o liczne przybycie w celu omówienia istotnych kwestii organizacyjnych szkoły.

 

 

Przydziały zespołów

Przedstawiamy listę przydziałów uczniów do zespołów w filii Dywity

ZESPÓŁ/CHÓR/ORKIESTRA – PRZYDZIAŁ W ROKU SZKOLNYM 2016/2017 (DYWITY)
l.p. Uczeń przydział zespół/chór/orkiestra smyczkowa, orkiestra dęta
1 Adamiuk Angelika orkiestra smyczkowa
2 Bil Antonina chór
3 Borowik Filip chór
4 Brdys Julia orkiestra smyczkowa
5 Bryl Amelia zespół p. P.Panasiuk
6 Burniewicz Nikola chór
7 Chojnowski Wiktor orkiestra dęta
8 Chrapkowska Anna chór
9 Ciemiński Maciej zespół p. P.Panasiuk, orkiestra smyczkowa
10 Ciepliński Michał orkiestra smyczkowa
11 Czarnecka Julia zespół p. A.Kłosowska-Gryc
12 Czubkowski Michał orkiestra smyczkowa
13 Danilewicz Zygmunt zespół p. P.Panasiuk
14 Dąbrowska Maksymiliana chór
15 Dąbrowski Zachariasz zespół p. E.Skulska
16 Domarecka Aleksandra chór, zespół p. T. Jabłoński, orkiestra smyczkowa
17 Dudyniec Daria zespół p. P.Panasiuk, zespół p. M.Wielechowska, orkiestra smyczkowa
18 Fiuk Oliwia chór
19 Foks Milena zespół p. A.Kłosowska-Gryc
20 Furmańska Aleksandra chór
21 Gawliński Szymon zespół p. T.Mieczykowski, orkiestra dęta
22 Gawryś Natasza zespół p. E.Pliszka, chór
23 Giska Lena zespół wokalny p. U.Borejszo, duet fortepianowy p. J.Cieplińska
24 Gwarek Franciszek orkiestra dęta
25 Hiszpańska Zofia zespół p. D.Obijalska, orkiestra smyczkowa
26 Jastrzębowski Wiktor zespół p. E.Skulska
27 Jastrzębska Maria chór
28 Jaworowski Kacper orkiestra smyczkowa
29 Jelińska Julia chór
30 Jusiel Agata zespół p. P.Panasiuk, chór
31 Karwowska Gabriela orkiestra smyczkowa
32 Kieżun Hanna zespół p. A.Kłosowska-Gryc
33 Kijewicz Oliwia duet fortepianowy p. J. Cieplińska
34 Kleina Julia chór
35 Klifeld Gerhard chór
36 Kołakowska Anna zespół p. A.Kłosowska-Gryc
37 Kopiczyńska Julia orkiestra smyczkowa
38 Kopiczyńska Zofia orkiestra smyczkowa
39 Kucińska Julia zespół p. A.Kłosowska-Gryc, zespół p. T. Michalak
40 Kwiatkowska Amelia zespół p. A.Kłosowska-Gryc
41 Łapoć Alicja orkiestra smyczkowa
42 Łubkowska Antonina zespół p. D.Jastrzębski
43 Markiewicz Urszula chór
44 Markowski Mikołaj orkiestra smyczkowa
45 Michalak Jan chór
46 Miłowski Szymon zespół p. A.Kłosowska-Gryc
47 Młodzianowski Ignacy chór
48 Moderacki Kacper zespół p. T.Mieczykowski, orkiestra dęta, zespół wok.-instr. p. U. Borejszo
49 Niemczynowicz Julia chór
50 Nojman Oliwia zespół p. A.Kłosowska-Gryc
51 Nojman Zuzanna chór
52 Olejko Kinga orkiestra smyczkowa
53 Orzoł Agnieszka chór
54 Orzoł Tobiasz orkiestra smyczkowa
55 Pazdyga Marta chór
56 Pieczkowska Olivia zespół p. A.Kłosowska-Gryc
57 Pieczkowska Victoria zespół p. M.Wielechowska, orkiestra smyczkowa
58 Pieczkowska Vivien zespół p. C.Gryc
59 Piejdak Marta zespół p. P.Panasiuk
60 Piejdak Zofia zespół wokalny p. Urszula Borejszo
61 Piotrowska Antonina zespół p. A.Kłosowska-Gryc
62 Polańska Hanna orkiestra smyczkowa
63 Purta Marta zespół p. M.Wielechowska
64 Raukuć Nina zespół p. T.Michalak, orkiestra smyczkowa
65 Raukuć Aleksandra zespół p. E.Pliszka
66 Rawińska Emilia chór
67 Reddig Milena chór
68 Rej Miłosz chór
69 Rucińska Marcelina zespół p. D.Obijalska
70 Sidor Filip chór
71 Sieluk Maciej orkiestra smyczkowa
72 Sieluk Hanna orkiestra smyczkowa
73 Skalska Julia chór
74 Skowrońska Zuzanna chór
75 Słomka Krzysztof chór
76 Słowik Anna chór
77 Sontowska Gaja zespół p. A.Zwolska
78 Stankiewicz Zuzanna chór
79 Strzelecka Antonina chór
80 Sytczyk Kacper chór
81 Szczęsna Patrycja zespół p. A.Kłosowska-Gryc, orkiestra dęta
82 Szczęsny Mateusz zespół p. C.Gryc, orkiestra dęta
83 Szostak Julia orkiestra dęta
84 Szydlik Natalia zespół p. P.Panasiuk, chór
85 Teofilak Amelia orkiestra smyczkowa
86 Wachowska Emilia orkiestra smyczkowa, zespół wokalny p. Urszula Borejszo
87 Welenc Marta chór
88 Wermter Klaudia chór
89 Wieczerzak Małgorzata zespół p. A.Kłosowska-Gryc
90 Wilk Dominika orkiestra smyczkowa
91 Wilk Julian zespół p. T.Michalak
92 Wirchanowicz Błażej zespół wokalny p. U.Borejszo
93 Wiśniewska Maja orkiestra smyczkowa
94 Wojgieniec Elena orkiestra dęta, zespół p.D. Jastrzębski, zespół wokalny p. U. Borejszo
95 Wróblewska Martyna chór
96 Wróblewska Zuzanna zespół p. A.Kłosowska-Gryc
97 Wróblewski Szczepan chór
98 Zejer Maja orkiestra smyczkowa
99 Zielińska Zuzanna orkiestra smyczkowa
100 Zimecka Natalia zespół p. D. Jastrzębski
101 Żakiewicz Laura chór
102 Żarnowska Julia orkiestra, zespół p. T.Jabłoński
103 Żelazowski Maciej chór
104 Żurkowska Malwina zespół p. P.Panasiuk
105 Żyznowska Hanna orkiestra smyczkowa

Śpiew estradowy

ŚPIEW ESTRADOWY – INFORMACJA (DYWITY)
W dniu 19.09.  (pn.). o godz. 17:00 w sali sesyjnej Urzędu Gminy w Dywitach odbędą się przesłuchania uczniów zainteresowanych śpiewem estradowym. Prosimy o przyjście z przygotowaną piosenką w języku polskim i ewentualnie drugą w języku angielskim lub innym (podkład-na płycie CD).
Serdecznie zapraszamy!