Zbiorcze wyniki rekrutacji (2017-2018)

Szanowni Państwo!

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018, które odbyło się w dniach 13,20 i 27 maja 2017 r. w Barczewie, Biskupcu, Olsztynku, Dobrym Mieście i Dywitach.

Pragnę zwrócić uwagę, iż uzyskanie pozytywnego wyniku z testu badania przydatności nie jest tożsame z decyzją o przyjęciu do Szkoły (szczegóły poniżej). Przydział instrumentów wraz z nazwiskiem pedagoga zostanie ogłoszony w dniu 30 czerwca br.

dpkument do pobrania *pdf: Zbiorcze wyniki rekrutacji na rok szkolny 201-2018

BISKUPIEC

Lista kandydatów, którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, przyjętych do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego PSM I st. w Dywitach. Filii w Biskupcu (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Wójcicka Maja
  2. Zalewski Franciszek
  3. Kreft Kaja
  4. Tabaka Julia
  5. Wójcicki Szymon
  6. Sarnowska Maja
  7. Kubarewicz Szymon
  8. Wyszomirska Kinga
  9. Cygarowska Julia
  10. Chacińska Aleksandra
  11. Jelisiejew Maja
  12. Haras Hanna
  13. Łowejko Aleksandra
  14. Stradomska Marta
  15. Heichel Amelia
  16. Łakoma Natalia

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, nie przyjętych do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego PSM I st. w Dywitach, Filii w Biskupcu z powodu braku miejsc.

(lista rezerwowa)

  1. Milczarek Amelia
  2. Łakoma Julia
  3. Wyszomirska Julia

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, przyjętych do klasy pierwszej cyklu czteroletniego PSM I st. w Dywitach. Filii w Biskupcu (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Kacprzycki Bartłomiej
  2. Kaczmarek Iga
  3. Biedrzycka Hanna
  4. Staszewski Jakub
  5. Warda Jan
  6. Juchniewicz Klaudia
  7. Golenia Zofia
  8. Olszewska Oliwia
  9. Górska -Kacperska Oliwia
  10. Kozioł Aleksandra
  11. Gąska Małgorzata

Lista kandydatów, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej.

  1. Klobuszeńska Maria
  2. Kuskowska-Janko Lena

BARCZEWO

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, przyjętych do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego PSM I st. w Dywitach, Filii w Barczewie (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Gajewska Wiktoria
  2. Rogowska Nadia
  3. Pacholec Antoni
  4. Michalska Maja
  5. Karczewski Alan Marek
  6. Gajewska Paulina
  7.  Oboński Krzysztof Marek
  8. Żarski Aleksander
  9. Żarski Maksymilian
  10. Kowal Klara
  11. Szewczyk Gabriela

Lista kandydatów, którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w cyklu czteroletnim PSM I st. w Dywitach, Filii w Barczewie (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Zacheja Miłosz
  2. Rogowska Natalia
  3. Zawistowska Daria
  4. Cząstkiewicz Daniela Wiktoria

Ważne!

Dyrektor PSM I st. w Dywitach zastrzega, iż utworzenie klasy pierwszej i przyjęcie ww. kandydatów do cyklu czteroletniego będzie zależne od  wyników dodatkowego naboru, zaplanowanego na dzień 24 czerwca  br. (Minimalna liczba uczniów koniecznych do utworzenia klasy wynosi 10 uczniów).

Lista kandydatów, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej.

  1. Sydor Justyna Zofia
  2. Ziółkowska Katarzyna
  3. Klimowicz  Wiktoria

OLSZTYNEK

Szanowni Państwo!

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018, które odbyło się w dniu 20 maja 2017 r. w Olsztynku

Lista kandydatów, którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w cyklu sześcioletnim PSM I st. w Dywitach, Filii w Olsztynku (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Michalak Emilia
  2. Woliński Dawid
  3.  Staszewska Julia
  4.  Żwirbis Julia
  5. Chrząszcz Piotr Gromsław
  6.  Haratym Dawid
  7. Kujawiak Marta
  8. Chrząszcz Jan Aleksander
  9. Kinicka Kaja

Ważne!

Utworzenie klasy pierwszej i przyjęcie ww. kandydatów do cyklu sześcioletniego będzie zależne od  wyników dodatkowego naboru, zaplanowanego na dzień 24 czerwca 2017 r. (Minimalna liczba uczniów koniecznych do utworzenia klasy pierwszej cyklu sześcioletniego wynosi 16 uczniów).

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w cyklu czteroletnim PSM I st. w Dywitach, Filii w Olsztynku (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Świętoń Amelia
  2. Głowacka Klaudia
  3. Groszek Jakub
  4. Łapińska Agnieszka
  5. Majewska Lena
  6. Wilk Hubert

Ważne!

Utworzenie klasy pierwszej i przyjęcie ww. kandydatów do cyklu czteroletniego będzie zależne od  wyników dodatkowego naboru, zaplanowanego na dzień 24 czerwca 2017 r. (Minimalna liczba uczniów koniecznych do utworzenia klasy pierwszej cyklu czteroletniego wynosi 10 uczniów).

Lista kandydatów, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej

  1. Kasprowicz Adam

DOBRE MIASTO

Lista kandydatów, którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w cyklu sześcioletnim PSM I st. w Dywitach, Filii w Dobrym Mieście (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Głowacka Karolina
  2. Jegliński Dominik
  3. Koczara Amelia Magdalena
  4. Konopka Michalina Amelia
  5. Niemiec Maja
  6. Złotucha Oliwia
  7. Tumiel Roksana Milena
  8. Chomka Hanna
  9. Kalata Michalina

Ważne!

Utworzenie klasy pierwszej i przyjęcie ww. kandydatów do cyklu sześcioletniego będzie zależne od  wyników dodatkowego naboru, zaplanowanego na dzień 24 czerwca 2017 r. (Minimalna liczba uczniów koniecznych do utworzenia klasy pierwszej cyklu sześcioletniego wynosi 16 uczniów).

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w cyklu czteroletnim PSM I st. w Dywitach, Filii w Dobrym Mieście (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Małachowska Wiktoria
  2. Cenacewicz Piotr
  3. Łęczkowska Amelia Anna
  4. Małachowski Bartosz

Ważne!

Utworzenie klasy pierwszej i przyjęcie ww. kandydatów do cyklu czteroletniego będzie zależne od  wyników dodatkowego naboru, zaplanowanego na dzień 24 czerwca 2017 r. (Minimalna liczba uczniów koniecznych do utworzenia klasy pierwszej cyklu czteroletniego wynosi 10 uczniów).

DYWITY

Szanowni Państwo!

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiam wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2017/2018, które odbyło się w dniu 27 maja 2017 r. w Dywitach

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, przyjętych do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego PSM I st. w Dywitach (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Kijewicz Emilia
  2. Rudol Hanna
  3. Szymańska Katarzyna
  4. Maślanka Antoni Michał
  5. Nakonieczna Zuzanna Maria
  6. Smieszek Antoni
  7. Rusaczyk Zuzanna
  8. Domaradzka Katarzyna
  9. Markowski Ignacy
  10. Bagiński Adam
  11. Dumkiewicz Dagmara Ewa
  12. Król Piotr
  13. Skalski Adrian
  14. Baka Lena Zuzanna
  15. Markowski Wojciech
  16. Jabłecka Natalia
  17. Prusik Mateusz

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, nie przyjętych do klasy pierwszej cyklu sześcioletniego PSM I st. w Dywitach z powodu braku miejsc.

(lista rezerwowa).

  1. Orłowska Kinga
  2. Parszutowicz Leopold
  3. Wilk Antonina
  4. Kowalkowska Hanna
  5. Jara Amelia
  6. Ambroziak Weronika Aleksandra
  7. Kajda Wiktoria
  8. Dominik Wiktoria
  9. Kuczkowski Gabriel
  10. Żarnowska Natalia Łucja

Lista kandydatów. Którzy otrzymali pozytywny wynik z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej, przyjętych do klasy pierwszej cyklu czteroletniego PSM I st. w Dywitach. (kolejność wg. uzyskanej punktacji).

  1. Raukuć Aleksandra
  2. Dobrzyńska Marta
  3. Skrycka Kornelia
  4. Dembowska Alicja Katarzyna
  5. Przyborska Marta Anna
  6. Raginiak Judyta
  7. Kulik Adam
  8. Piekielska Larysa
  9. Zieja Paulina
  10. Skrycka Wiktoria

Lista kandydatów, którzy nie uzyskali pozytywnego wyniku z testu badania przydatności do nauki w szkole muzycznej.

  1. Kalamarska Zuzanna
  2. Zieja Maja
  3. Adrian Dobrzyński

Dywity, 31 maja 2017 r.

Rozwiń skrzydła

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z dotychczasowej realizacji projektu Mobilność kadry edukacji szkolnej „Rozwiń skrzydła – innowacyjne metody w edukacji artystycznej”, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020. Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

W projekcie bierze udział 39 nauczycieli z Powiatowej Szkole Muzycznej I st. w Dywitach.

Projekt trwa od 31.12.2016 do 30.12.2017.

Oferta pracy

Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach poszukuje:

NAUCZYCIELA KSZTAŁCENIA SŁUCHU I AUDYCJI MUZYCZNYCH KLAS IV-VI ORAZ CYKLU CZTEROLETNIEGO

Wymiar czasu pracy: około 23 godziny lekcyjne

Wymagania:

  • dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia w zakresie teorii muzyki lub edukacji muzycznej
  • mile widziane ukończenie specjalności Rytmika

Oferujemy:

  • pracę od września 2017 na zastępstwo na okres około 1,5 roku
  • pracę w filii szkoły w Olsztynku
  • możliwość realizacji awansu zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o kartę nauczyciela
  • bardzo dobrą atmosferę w zgranym zespole nauczycieli

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV do dnia 30 czerwca 2017 na adres: sekretariat@psmdywity.org lub
Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach ul. Spółdzielcza 4, 11-001 Dywity

Więcej informacji udziela: Joanna Chroł, 505-614-463, joanna.chrol7@gmail.com

Ogłoszenie teoretyk 2017.pdf

Harmonogram przesłuchań w Dywitach

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH

27 maja 2017

SALA 202, KOMISJA NR 1

p. Ewelina Łaguna – prowadząca, p. Bogusława Borkowska, p. Patryk Błąkała, p. Aleksander Miśnikiewicz

Godzina 9:00

  1. Adam Kulik
  2. Kornelia Skrycka
  3. Alicja Dembowska
  4. Hanna Kowalkowska

Godzina 10:00

  1. Adrian Skalski
  2. Antoni Maślanka
  3. Piotr Król
  4. Zuzanna Kalamarska

Godzina 11:00

  1. Larysa Piekielska
  2. Ignacy Markowski
  3. Antoni Smieszek
  4. Marta Dobrzyńska

Godzina 12:00

  1. Katarzyna Szymańska

SALA 203, KOMISJA NR 2

p. Joanna Chroł – prowadząca, p. Jolanta Cieplińska, p. Aleksandra Maconko, p. Agnieszka Kuźniak

Godzina 9:00

  1. Dagmara Dumkiewicz
  2. Natalia Żarnowska
  3. Lena Baka
  4. Maja Zieja

Godzina 10:00

  1. Emilia Kijewicz
  2. Antonina Wilk
  3. Wiktoria Dominik
  4. Zuzanna Nakonieczna

Godzina 11:00

  1. Zuzanna Rusaczyk
  2. Gabriel Kuczkowski
  3. Leopold Parszutowicz
  4. Aleksandra Raukuć

Godzina 12:00

  1. Adrian Dobrzyński

SALA 204, KOMISJA NR 3

p. Izabela Pietrukaniec-Duda – prowadząca, p. Monika Wielechowska, p. Patryk Nakielski,
p. Ewald Wawrzyniuk

Godzina 9:00

  1. Wojciech Markowski
  2. Adam Bagiński
  3. Katarzyna Domaradzka
  4. Hanna Rudol

Godzina 10:00

  1. Paulina Zieja
  2. Kinga Orłowska
  3. Wiktoria Kajda
  4. Natalia Jabłecka

Godzina 11:00

  1. Amelia Jara
  2. Marta Przyborska
  3. Weronika Ambroziak
  4. Mateusz Prusik

Godzina 12:00

  1. Jakub Groszek

 

Harmonogram przesłuchań w Olsztynku

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH, FILIA W OLSZTYNKU

20 maja 2017

SALA 133, KOMISJA NR 1

Anna Błaszczak – prowadząca, Marta Rusiniak, Justyna Grzelachowska, Piotr Pawlak,

Godzina 9.00

  1. Haratym Dawid
  2. Głowacka Klaudia
  3. Żwirbis Julia
  4. Staszewska Julia

Godzina 10.00

  1. Wilk Hubert
  2. Piotr Gromosław Chrząszcz
  3. Jan Aleksander Chrząszcz

SALA 134, KOMISJA NR 2

Małgorzata Książek – prowadząca, Barbara Pirogowicz, Paweł Szulc, Filip Grzelachowski

Godzina 9.00

  1. Świętoń Amelia
  2. Kinicka Kaja
  3. Majewska Lena
  4. Kujawiak Marta

Godzina 10.00

  1. Łapińska Agnieszka
  2. Kasprowicz Adam
  3. Michalak Emilia
  4. Woliński Dawid