Przydział instrumentów

DYWITY CYKL 6-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Bagiński Adam gitara
2 Baka Lena Zuzanna skrzypce
3 Domaradzka Katarzyna fortepian
4 Dumkiewicz Dagmara Ewa fortepian
5 Jabłecka Natalia skrzypce
6 Kijewicz Emilia flet
7 Król Piotr gitara
8 Markowski Ignacy puzon
9 Markowski Wojciech skrzypce
10 Maślanka Antoni Michał klarnet
11 Nakonieczna Zuzanna Maria fortepian
12 Prusik Mateusz akordeon
13 Rudol Hanna skrzypce
14 Rusaczyk Zuzanna skrzypce
15 Skalski Adrian perkusja
16 Szymańska Katarzyna fortepian
17 Śmieszek Antoni fortepian

DYWITY CYKL 4-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Dembowska Alicja Katarzyna gitara
2 Dobrzyńska Marta obój
3 Kulik Adam waltornia
4 Piekielska Larysa klarnet
5 Przyborska Marta Anna waltornia
6 Raginiak Judyta akordeon
7 Raukuć Aleksandra fortepian
8 Skrycka Kornelia saksofon
9 Skrycka Wiktoria kontrabas
10 Zieja Paulina klarnet

OLSZTYNEK CYKL 6-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Chrząszcz Jan fortepian
2 Chrząszcz Piotr perkusja
3 Haratym Dawid gitara
4 Kinicka Kaja flet
5 Kujawiak Marta fortepian
6 Michalak Emilia skrzypce
7 Staszewska Julia gitara
8 Wolinski Dawid akordeon
9 Żwirbis Julia gitara

OLSZTYNEK CYKL 4-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Głowacka Klaudia saksofon
2 Jakub Groszek perkusja
3 Jarus Joanna waltornia
4 Kamińska Gabriela waltornia
5 Kamińska Zofia klarnet
6 Łapińska Agnieszka waltornia
7 Majewska Lena klarnet
8 Piasecka Zuzanna skrzypce
9 Samul Natalia fortepian
10 Świętoń Amelia saksofon
11 Wilk Hubert saksofon

BISKUPIEC CYKL 6-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Chacińska Aleksandra skrzypce
2 Cygarowska Julia fortepian
3 Haras Hanna gitara
4 Heichel Amelia wiolonczela
5 Jelisiejew Maja fortepian
6 Kreft Kaja skrzypce
7 Kubarewicz Szymon wiolonczela
8 Łakoma Natalia fortepian
9 Łowejko Aleksandra flet
10 Sarnowska Maja fortepian
11 Stradomska Marta flet
12 Tabaka Julia gitara
13 Wójcicka Maja trąbka
14 Wójcicki Szymon fortepian
15 Wyszomirska Kinga flet
16 Zalewski Franciszek flet

BISKUPIEC CYKL 4-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Biedrzycka Hanna wiolonczela
2 Gąska Małgorzata wiolonczela
3 Golenia Zofia akordeon
4 Górska -Kacperska Oliwia gitara
5 Juchniewicz Klaudia wiolonczela
6 Kacprzycki Bartłomiej gitara
7 Kaczmarek Iga flet
8 Kozioł Aleksandra trąbka
9 Olszewska Oliwia gitara
10 Staszewski Jakub trąbka
11 Warda Jan klarnet

BARCZEWO CYKL 6-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Gajewska Paulina fortepian
2 Gajewska Wiktoria fortepian
3 Karczewski Alan Marek akordeon
4 Kowal Klara fortepian
5 Michalska Maja fortepian
6 Oboński Krzysztof Marek akordeon
7 Pacholec Antoni akordeon
8 Rogowska Nadia fortepian
9 Szewczyk Gabriela gitara
10 Tereszko Michał trąbka
11 Urbańska Natalia perkusja
12 Żarski Aleksander trąbka
13 Żarski Maksymilian gitara

BARCZEWO CYKL 4-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Cząstkiewicz Daniela Wiktoria obój
2 Daniłowska Agata trąbka
3 Gajownik Marek klarnet
4 Michacz Dominik akordeon
5 Osiecki Jakub flet
6 Rogowska Natalia wiolonczela
7 Urbańska Paulina gitara
8 Zacheja Miłosz wiolonczela
9 Zawistowska Daria flet

DOBRE MIASTO CYKL 6-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Chomka Hanna fortepian
2 Czasnowicz Maja klarnet
3 Głowacka Karolina skrzypce
4 Jakóbiak Magdalena skrzypce
5 Jegliński Dominik perkusja
6 Kalata Michalina fortepian
7 Koczara Amelia Magdalena skrzypce
8 Konopka Michalina Amelia skrzypce
9 Niemiec Maja gitara
10 Symonowicz Emilia wiolonczela
11 Symonowicz Karolina fortepian
12 Szadziun Magdalena wiolonczela
13 Szymakowicz Weronika fortepian
14 Tumiel Roksana Milena fortepian
15 Złotucha Oliwia wiolonczela
16 Zygiel Kinga klarnet

DOBRE MIASTO CYKL 4-LETNI

l.p. Nazwisko i imię instrument
1 Bednarski Piotr kontrabas
2 Cenacewicz Piotr perkusja
3 Ciszewski Dariusz kontrabas
4 Jędrzejewska Helena saksofon
5 Łęczkowska Amelia Anna wiolonczela
6 Małachowska Wiktoria wiolonczela
7 Małachowski Bartosz saksofon
8 Ociesa Anastazja saksofon
9 Rurik Julia klarnet
10 Sadowska Oliwia wiolonczela
11 Zygiel Oliwia klarnet

Przydział_instrumentów_2017_2018

Przesłuchania uzupełniające (DM)

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH, FILIA W DOBRYM MIEŚCIE 24 CZERWCA 2017 r.

SALA 25, KOMISJA NR 1

Joanna Włodarczyk – prowadząca, Damian Labiak, Patryk Błąkała, Stanisław Małachowski

Godzina 10:00

  1. Sandra Ciszewska
  2. Dariusz Ciszewski
  3. Maja Czasnowicz
  4. Magdalena Jakóbiak
  5. Julia Rurik

Godzina 11:00

  1. Emilia Symonowicz
  2. Karolina Symonowicz
  3. Kinga Zygiel
  4. Oliwia Zygiel
  5. Weronika Szymakowicz

Godzina 12:00

  1. Piotr Bednarski
  2. Helena Jędrzejewska
  3. Anastazja Ociesa
  4. Oliwia Sadowska
  5. Hanna Widawska

Rekrutacja uzupełniająca

Uwaga! Rekrutacja uzupełniająca do Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Olsztynku, Barczewie i Dobrym Mieście!

24 czerwca w godz. 10.00-12.00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-16 lat. Prosimy o zabranie ze sobą wypełnionego wniosku o przyjęcie do szkoły (do pobrania tutaj) oraz zapoznanie się regulaminem rekrutacji (czytaj).

Wniosek o przyjęcie do Szkoły wraz z zaświadczeniem lekarskim  należy złożyć nie później niż dwa dni przed terminem badania przydatności.

UWAGA – DOBRE MIASTO:

Wnioski o przyjęcie do filii w Dobrym Mieście prosimy złożyć w sekretariacie (pokój nr 40) mieszczącego się w Gimnazjum Publicznym im. Jana Pawła II przy ul. Garnizonowej 20 w Dobrym Mieście.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny: 89 523 72 11

Pożegnanie Absolwentów!

Absolwenci PSM w Barczewie i PSM w Biskupcu
Wtorek, 20 czerwca, godz. 17.00, Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie

Absolwenci PSM w Olsztynku
Środa, 21 czerwca, godz. 17.00, Sala Koncertowa PSM w Olsztynku

Absolwenci PSM w Dywitach
Czwartek, 22 czerwca, godz. 18.00, Hotel Azzun Orient Spa; Kromerowo 29, Barczewo