Międzynarodowy Dzień Muzyki

W imieniu Dyrektora Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Barczewie, gorąco zapraszam na niezwykły koncert z okazji Roku Feliksa Nowowiejskiego i Międzynarodowego Dnia Muzyki!

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MUZYKI z Feliksem Nowowiejskim

1 X 2017 godz. 16:00 (niedziela), Skarbiec Kultury Europejskiej w Barczewie, ul. Grunwaldzka 15

SPOTKANIE Z  PROF. KRZYSZTOFEM DARIUSZEM SZATRAWSKIM

Muzykologiem, krytykiem muzycznym i literackim, kulturoznawcą, poetą,  prozaikiem, wieloletnim badaczem, znawcą i propagatorem twórczości Feliksa  Nowowiejskiego

KONCERT  

  • NADINE NASSAR- sopran (Liban)
  • ANNA SIKORZAK-OLEK- harfa (Polska)

W programie: utwory instrumentalne i wokalne Feliksa Nowowiejskiego, F.  Chopina, E. Dell’ Acqua, F. von Flotow’a, G. Gershwina oraz arie libańskich  kompozytorów.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie wraz z Salonem Muzycznym im. Feliksa Nowowiejskiego.

Koncert odbędzie się w ramach projektu  „Feliks Nowowiejski z bliska. Cykl koncertów w Barczewie, rodzinnym mieście kompozytora w 140 rocznicę urodzin” dofinansowany ze środków Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Nowowiejski2017” realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Zebrania w szkołach

W imieniu Pana Dyrektora, Janusza Cieplińskiego, serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na spotkanie dot. spraw organizacyjnych połączone z wyborem Prezydium Rady Rodziców w dniu:

  • 27.09 (środa) – Dobre Miasto, g. 17.00, (sala 45)
  • 04.10 (środa) – Dywity, g. 17.00, (Sala Sesyjna Urzędu Gminy w Dywitach).

Zebranie w Barczewie

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 28 września (czwartek) o godzinie 19:00 w Skarbcu Kultury Europejskiej.

Zebranie w Olsztynku

UWAGA!
Serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się dnia 26.09 (wtorek) o godzinie 18.00 w Auli (s. 214)
Prosimy o niezawodną obecność rodziców wszystkich uczniów.