Odwiedziny J.S.Bacha

Serdecznie zapraszamy na koncert „Odwiedziny J.S.Bacha”, który odbędzie się 30 listopada o godz. 17.00 w auli szkolnej.
Adres: Biskupiec, ul. Ludowa 5.

Teoria

Uprzejmie informujemy, że od dnia 29.11 (śr.) wznawiamy zajęcia z teorii w Dywitach.
W zastępstwie za p. Ernę Zawistowską – prowadzącym zajęcia będzie nowy nauczyciel – pan Wojciech Kowalewski.

Wyniki Konkursu

Przedstawiamy wyniki Konkursu Muzyk Pierwsza Klasa 2017

Grand Prix

  • Krikuszenka Weronika Stegnijenko Uljana – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. I. S. Bacha

Kategoria I

I miejsce

  • Antoni Górny – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

II miejsce

  • Weronika Krikuszenko – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. I. S. Bacha
  • Piotr Archipow – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. F. Chopina
  • Ludmiła Marut – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie
  • Natalia Bujnowska – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego w Augustowie
  • Antoni Jagiełło – Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach

III miejsce

  • Jagoda Ingielewicz – Szkoła Muzyczna I st. im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu
  • Ostap Słobodianiuk – Szkoła Suzuki w Warszawie
  • Łucja Pająk Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
  • Hania Anaszko – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. K. Wiłkomirskiego w Elblągu
  • Julian Stankiewicz – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Emila Młynarskiego w Augustowie
  • Barbara Kulig – brak szkoły

IV miejsce

  • Weronika Domańska – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
  • Weronika Stegnienko – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. J. S. Bacha
  • Filip Kopeć – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku
  • Natalia Cygańska – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
  • Natalia Porzezińska – Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach
  • Antonia Leśniak – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Biskupcu
  • Jakub Ostapkowicz – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Biskupcu
  • Michail Truszkin – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. F. Chopina

V miejsce

  • Oliwia Stefaniak – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Dobrym Mieście
  • Aleksander Hestkowski – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Barczewie
  • Gabriela Eustrat – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. F. Chopina w Szczytnie
  • Julia Skrabowska – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Giżycku
  • Filip Krupiński – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży
  • Marcel Marcin Sosnowski – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku
  • Nikola Liwak – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi

Wyróżnienie I st.

  • Maja Białkowska – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach
  • Szymon Wilk – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Olsztynku
  • Aleksandra Nurczyk – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie
  • Ekaterina Wasiljewa – Szkoła Muzyczna dla Dzieci
  • Aleksandra Haponik – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Olsztynku
  • Abigail Aleksandra – Tian Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku
  • Natalia Flis – Szkoła Suzuki w Warszawie
  • Maja Wojtecka – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Biskupcu
  • Jakub Paczyński – PSM I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku
  • Edward Niezgoda – Szkoła Muzyczna I st. im. S. Moniuszki w Sopocie

Wyróżnienie II st.

  • Piotr Janukowicz – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
  • Szymon Rafał Witucki – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie
  • Iga Kryszk – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie
  • Roksana Jórska – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. S. Bacha w Grajewie
  • Matwej Szwajko – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. F. Chopina
  • Alicja Karamucka – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im K. Wiłkomirskiego w Elblągu
  • Tymoteusz Wesołowski – Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
  • Wojciech Chmarycz – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Barczewie
  • Kacper Grynasz – Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku
  • Monika Marszałek – Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku
  • Kermit Konstanty Madej – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
  • Natalia Mickiewicz – Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku
  • Witold Artur Dwulit – Prywatna Szkoła Muzyczna nr 3 w Białymstoku
  • Milena Klewek – Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach
  • Erika Chmielewska – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach filia w Puńsku
  • Erik Jankowski – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach filia w Puńsku
  • Zuzanna Kaszkiel – Państwowa Szkoł Muzyczna I i II st. w Suwałkach
  • Weronika Pycz – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

Kategoria II

I miejsce

  • Jakub Puchlik – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

II miejsce

  • Jerzy Wójcik – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Dobrym Mieście
  • Dominik Puchlik – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

III miejsce

  • Stepan Piskurowski – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. F. Chopina
  • Weronika Kamińska – Młodzieżowa Orkiestra Dęta przy Zespole Szkół im. Bohaterów Września 1939 r. w Iławie
  • Oliwia Smyk – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach
  • Maria Stupienko – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lidzbarku Warmińskim

IV miejsce

  • Zofia Jabłońska – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kętrzynie
  • Dawid Zapert – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina W Olsztynie
  • Karol Marszałek – Zespół Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Łodzi
  • Jarosław Tichonow – Dziecięca Szkoła Sztuk Pięknych im. F. Chopina

Wyróżnienie I st.

  • Anna Żuliewa – brak szkoły
  • Szymon Wysocki – Szkoła Muzyczna Ist. im. W. Kilara w Siemiatyczach
  • Filip Błaszczuk – Szkoła Muzyczna I st. W. Kilara w Siemiatyczach
  • Maciej Aleksander Cygański – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina W Olsztynie
  • Kacper Bielecki – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. S. Bacha w Grajewie, filia w Szczuczynie
  • Bartosz Beczko – ZPS w Ełku
  • Melania Markowska – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie
  • Matylda Figura – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie

Wyróżnienie II st.

  • Hanna Świtaj – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie
  • Julian Kozłowski – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Olsztynku
  • Wojciech Cygański – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina W Olsztynie
  • Hubert Radziewicz – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach
  • Zuzanna Drwięga – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Starogardzie Gdańskim

Kategoria III

I miejsce

  • Barbara Kulig, Maja Misior, Kosma Labiak – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st w Dywitach

II miejsce

  • Olga Białecka, Agnieszka Bigorajska, Kacper Werfel – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. T. Bairda w Iławie

III miejsce

  • Erika Chmielewska, Karolina Ogórkis – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach filia w Puńsku

Wyróżnienie

  • Monika Marszałek, Natalia Mickiewicz – Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku
  • Hanna Urbańska, Filip Błaszczuk, Natalia Porzezińska – Szkoła Muzyczna I st. W. Kilara w Siemiatyczach

Wybory do Samorządu

Dnia 23.11.2017 (czwartek) o godzinie 18:00 w sali nr 217 odbędą się walne wybory do Samorządu Szkolnego. Zapraszamy wszystkich uczniów oraz kandydatów, którzy zostali wcześniej wytypowani w wyborach klasowych.

Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego:

  • Antonina Łubkowska,
  • Olivia Pieczkowska
  • Tobiasz Orzoł
  • Lena Giska,
  • Elena Wojgieniec
  • Julia Jelińska
  • Wiktoria Karnecka
  • Marta Piejdak
  • Weronika Piejdak
  • Gabriela Karwowska
  • Ania Słowik
  • Julia Skalska
  • Amelia Kwiatkowska
  • Oliwia Kijewicz

Próby do koncertu BACH

Próby do koncertu BACH w Biskupcu:

  • 21 listopada (wtorek) w godz. 17.00-18.15
  • 23 listopada (czwartek) w godz. 18.00-19.15
  • 28 listopada (wtorek) próba generalna w strojach w godz. 16.30-18.00