INFORMACJA ADMINISTRATORA WS. RODO

Na podstawie art.13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych ) ,Dz.U.UE.L.2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r.,zwanego dalej RODO informuję , że administratorem jest Dyrektor Powiatowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach z siedzibą w Dywitach przy ul. Spółdzielczej 4, która przetwarza dane w celu realizacji zadań ustawowych i statutowych.

Dane gromadzone i przetwarzane są w trybie art.6 ust.1 lit. c i art. 9 ust.2 lit g oraz art.6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a RODO w związku z ustawą Prawo Oświatowe i ustawą System Informacji Oświatowej.

Administrator może przekazać dane osobowe upoważnionym podmiotom tylko na podstawie i w granicach przepisów prawa.

Każda osoba, której dane dotyczą jest uprawniona w trybie art.15 RODO do uzyskania dostępu do danych osobowych jej dotyczących, oraz informacji o prawie do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu.

Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zgodności z art.77 RODO.

Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Powiatowej szkoły Muzycznej I stopnia w Dywitach przy ul. Spółdzielczej 4 jest Pani Monika Murach, tel.530 372 375, kontakt: olsztynek@psmdywity.org.

Dyrektor Szkoły
Janusz Ciepliński

Dywity, 25 maja 2018 r.

Audycje muzyczne dla szkół

24 kwietnia 2018 w PSM I stopnia w Dywitach filii w Biskupcu odbyły się audycje muzyczne dla biskupieckich szkół podstawowych i przedszkoli. Celem audycji było zapoznanie z instrumentami i zachęcenie uczniów do nauki w naszej szkole.

      

Harmonogram przesłuchań do PSM I stopnia w Dywitach Filia w Barczewie

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH FILIA W BARCZEWIE
12 MAJA 2018

SALA 20
KOMISJA NR 1:
Aleksandra Małachowska – prowadzenie, Agnieszka Zwolska, Stanisław Małachowski,
Andrzej Regiec

Godz. 9:00
1. Klimowicz Wiktoria
2. Góralczyk Ramona
3. Żarski Maksymilian
4. Żelazny Jakub

Godz. 10:00
1. Zajkowska Amelia
2. Sęk Aleksandra
3. Mosek Paulina
4. Borejszo Aleksandra

Godz. 11:00
1. Węgrodzka Julia

 

SALA 18
KOMISJA NR 2:
Erna Zawistowska – prowadzenie, Dominik Grędziński, Krzysztof Danielewicz,
Jan Strzałkowski

Godz. 9:00
1. Klonowski Aleksander
2. Lay Marika
3. Maciejewski Bartosz
4. Lorkowski Mateusz

Godz. 10:00
1. Łukasik Joanna
2. Dziechciński Rafał
3. Gołębiewska Hanna
4. Kampisty Zofia

Godz. 11:00
1. Węgordzka Maja