Lista osób przyjętych do klasy pierwszej

Lista osób przyjętych do klasy pierwszej

Na rok szkolny 2018 / 2019

 

PSM Dywity / Cykl sześcioletni

Lp Nazwisko i imię                             Instrument
1. Chojnowska Amelia Weronika       fortepian
2. Ćwil Julia                                         gitara
3. Gajewski Maciej Henryk                 fortepian
4. Gębicka Barbara                             flet
5. Jeleniewska Martyna                      wiolonczela
6. Olber Agata                                     skrzypce
7. Orzoł Karol                                      flet
8. Piątek Piotr                                      klarnet
9. Piotrowska Maria                            skrzypce
10. Płoskońska Monika                       flet
11. Sękowska Dominika                      skrzypce
12. Sopel Amelia                                 skrzypce
13. Stohler Karina Joanna                  wiolonczela
14. Szymański Franciszek                   perkusja
15. Wieczerzak Magdalena                fortepian
16. Żarnowska Natalia Łucja              wiolonczela

UWAGA!
W związku z b. dużą ilością chętnych do nauki w cyklu 6-letnim w PSM w Dywitach trwają rozmowy o utworzeniu dodatkowej grupy uczniów, co umożliwi zwiększenie naboru do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019.
Decyzja ta powinna zapaść w pierwszej połowie lipca.
O ewentualnych rozstrzygnięciach w tej sprawie rodzice kandydatów oczekujących na przyjęcie zostaną poinformowani telefonicznie.

Dziękujemy za zrozumienie

PSM Dywity / Cykl czteroletni

Lp Nazwisko i imię                       Instrument
1. Czupyt Aleksandra                   puzon
2. Gębicka Zuzanna                      obój
3. Gontarska Wiktoria                   trąbka
4. Kołodziejczyk Emilia                 klarnet
5. Krupińska Zuzanna Jenny        kontrabas
6. Rudnicki Wiktor Ryszard          saksofon
7. Stohler Adrianna Teresa           wiolonczela
8. Zubel Paulina                             trąbka
9. Żądło Julia                                  waltornia

PSM Filia Dobre Miasto / Cykl sześcioletni

Lp Nazwisko i imię                     Instrument
1. Warcaba Lena Maria               flet
2. Świtalska Lila Gloria                flet
3. Wolf Julia                                  flet
4. Pawlak Tymon                         fortepian
5. Grela Filip                                fortepian
6. Szczotka Zofia                          gitara
7. Hinc Izabela                             gitara
8. Łopatko Elena                          klarnet
9. Płoska Alicja                             perkusja
10. Migryt Pola Irena                   saksofon
11. Purzycka Malwina                 skrzypce
12. Ołdak Oliwia                          skrzypce
13. Branicka Lena                        skrzypce
14. Jerzy Mańko                           trąbka
15. Miśko Oliwier                         trąbka
16 Konopka Eliza Maja               wiolonczela
17. Jurek Natasza                        wiolonczela

PSM Filia Dobre Miasto / Cykl czteroletni

Lp Nazwisko i imię                       Instrument
1. Świtalska Róża                           wiolonczela / kontrabas
2. Miąsko Katarzyna                      trąbka
3. Mikuć Nikola                              gitara
4. Narkiewicz Julia Antonina         kontrabas
5. Szczerba Nikola                         klarnet
6. Szeląg Aleksander Mikołaj         perkusja
7. Werkowska Maja Laura             kontrabas
8. Włodarska Martyna                   saksofon

 

PSM – Filia Biskupiec / Cykl sześcioletni

Lp Nazwisko i imię                          Instrument
1. Bazis-Markuszewska Iza              fortepian
2. Bisińska Anna Laura                    trąbka
3. Cygarowski Julian                         flet
4. Dymkowska Małgorzata               klarnet
5. Fornal Zuzanna                            gitara
6. Kapuścińska Jowita                      gitara
7. Klobuszeńska Maria                    fortepian
8. Kurpiewski Wojciech                   akordeon
9. Meler Michalina                           flet
10. Nowakowska Zofia                      gitara
11. Rogozińska Laura                       flet
12. Rzepkowska Zuzanna                trąbka
13. Samorajczyk Mateusz                gitara
14. Socha Maria Anna                     skrzypce
15. Strzałkowska Julia                      skrzypce
16. Zaremba Nadia                          flet

PSM – Filia Biskupiec / Cykl czteroletni

Lp Nazwisko i imię                               Instrument
1. Aleksandrowicz Franciszek               trąbka
2. Borowska Magdalena                        gitara
3. Cegiełko Filip                                      akordeon
4. Fornal Wiktoria                                   fortepian
5. Gołębiewska Hanna                           gitara
6. Gutowska Julia                                    fortepian
7. Jarema Paulina                                   wiolonczela
8. Kowalska Małgorzata                         fortepian
9. Lautenbach Oliwia                            skrzypce
10. Małachowski Karol                          akordeon
11. Mężykowski Stanisław                     akordeon
12. Ortega Rodrigez Monika Krystyna   wiolonczela
13. Więcek Karolina                                wiolonczela

PSM – Filia Barczewo / Cykl sześcioletni

Lp. Nazwisko i imię                              Instrument
1. Dzikowski Igor                                    trąbka
2. Jakubiak Maja                                    trąbka
3. Kempisty Zofia                                   skrzypce
4. Klonowski Aleksander                       perkusja
5. Łukasik Joanna                                   fortepian
6. Michalczyk Patryk                              trąbka
7. Mosek Paulina                                   flet
8. Taradejna Nikola                              skrzypce
9. Tatol Maria                                        skrzypce
10. Węgrodzka Maja                             skrzypce
11. Zajkowska Amelia                            obój
12. Zdanowicz Julia                               fortepian
13. Żarski Maksymilian                         akordeon

PSM – Filia Barczewo / Cykl czteroletni

Lp. Nazwisko Imię                               Instrument
1. Borejszo Aleksandra                         flet
2. Drzęśla Kaja                                      akordeon
3. Dziechciński Rafał                             fortepian
4. Gołębiewska Hanna                          wiolonczela
5. Gulbiński Wiktor                                fortepian
6. Klimowicz Wiktoria                            gitara
7. Lorkowski Mateusz                            obój
8. Maciejewski Bartosz                          klarnet
9. Oleszczak Maciej                                trąbka
10. Sęk Aleksandra                                 gitara
11. Węgrodzka Julia                                gitara
12. Żelazny Jakub                                   gitara

PSM – Filia Olsztynek / Cykl sześcioletni

Lp Nazwisko i imię                               Instrument
1. Dzienisiewicz Grzegorz                     saksofon
2. Gola Marlena                                      klarnet
3. Kaszuba Aleksander                           waltornia
4. Krajewski Kacper                                trąbka
5. Kwiatkowska Zofia                               gitara
6. Lendzion Maja                                     skrzypce
7. Nadolska Barbara                               wiolonczela
8. Nadolska Kalina                                  flet
9. Nieciecka Wiktoria Julia                      skrzypce
10. Rutkowska Kornelia                          fortepian
11. Szafrański Adam                               gitara
12. Szelugowski Michał                          perkusja
13. Widmańska Monika                          skrzypce
14. Widmański Mateusz                         akordeon
15. Wiśniewska Lena                               skrzypce
17. Żołnierek Oliwia                                flet

PSM – Filia Olsztynek / Cykl czteroletni

L.p Nazwisko i imię                               Instrument
1. Jasinska Lena Wiktoria                        saksofon
2. Kasprzycka Zuzanna                           wiolonczela
3. Makowski Aleksander Piotr                perkusja
4. Mierzejewska Agnieszka Anna           klarnet
5. Nieciecka Anna Maria                         gitara
6. Paradowska Aleksandra Maria           wiolonczela
7. Świeczkowski Maciej                           wiolonczela
8. Świeczkowski Mateusz                        trąbka
9. Wieczorek Urszula                               trąbka
10 Wielechowski Maciej                          akordeon
11. Wilczewska Wiktoria Maria                fortepian

teoria

W dniu 18.06. (pn.) od  godz. 18.30  zajęcia teoretyczne z p. W. Włoszczyńską oraz p. Sz. Górzyńskim zostają odwołane z powodu próby poloneza. Przepraszamy za zmiany!

ZAKOŃCZENIE ROKU ABSOLWENTÓW 2017/2018

Uprzejmie informuję, że zakończenie roku Absolwentów odbędzie się w dniu:

  • 20 czerwca (śr.) o godz. 18:00 w Hotelu Azzun w Kromerowie – Dywity, filia w Biskupcu, filia w Barczewie;
  • 21 czerwca (czw.) o godz. 18:00 sala koncertowa (ul. Górna 5, Olsztynek) – filia w Olsztynku.

Zapraszamy!

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

W dniu 22 czerwca (pt.) odbędzie się uroczyste zakończenie roku szk. 2017/2018.
Przedstawiamy harmonogram godzinowy poszczególnych placówek:

  • Dywity: 16:00; w siedzibie szkoły w Dywitach (ul. Spółdzielcza 4)
  • Olsztynek: 16:00; w siedzibie szkoły w Olsztynku (ul. Górna 5)
  • Barczewo: 18:00; w siedzibie szkoły w Barczewie (ul. Grunwaldzka 15)
  • Biskupiec: 16:00; w siedzibie szkoły w Biskupcu (ul. Ludowa 5)
  • Dobre Miasto: 14:00; w siedzibie szkoły w Dobrym Mieście (ul. Garnizonowa 20)

Bardzo serdecznie zapraszamy!