INFORMACJA -WYNIKI REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Szanowni Państwo, drodzy Uczniowie, zachęcamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji do Powiatowej Szkoły Muzycznej.
Przy okazji pragniemy poinformować, iż zgodnie z zaleceniami szkolnego inspektora ochrony danych osobowych, na podstawie ustawy „Prawo oświatowe”, Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oraz Ustawy o ochronie danych osobowych, listy kandydatów zakwalifikowanych do nauki w szkole muzycznej nie mogą być umieszczone na stronie internetowej szkoły.

Listy te są  dostępne w gablotach informacyjnych poszczególnych placówek. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatami:

Dywity: tel. 89 523 72 11

Barczewo: tel. 790 510 023

Biskupiec: tel. 790 510 046

Dobre Miasto: tel. 537 946 690

Olsztynek: tel. 530 372 375

Do zobaczenia 2 września :-).

 

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KWALIFIKACYJNYCH – Dywity

 Harmonogram przesłuchań – Dywity

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH

15 czerwca 2019r.

 SALA 202, KOMISJA NR 1

Joanna Chroł– prowadząca, p. Agnieszka Kuźniak, p. Patryk Błąkała, p. Konrad Ingielewicz,
p. Józef Morusiewicz, p.Paweł Panasiuk

Godzina 10:00

  1. Adamczyk Julia
  2. Brdys Szymon
  3. Kwas Tola Antonina
  4. Wójcik Aleksander Andrzej
  5. Wójcik Antoni Maciej

Godzina 11:00

  1. Jarmulska Natalia Oliwia
  2. Dubiaga Ewa
  3. Nowak Michał Łukasz
  4. Koczara Bartosz
  5. Mikosza Marcel

Godzina 12:00

  1. Stolarczyk Danuta
  2. Orczykowski Nikodem Jan
  3. Markowska Julia
  4. Łobocki Julian
  5. Skarzyńska Natasza

Godzina 13:00

  1. Kurlej Antonina

 

Harmonogram przesłuchań – Dywity

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH

15 czerwca 2019r.

SALA 203, KOMISJA NR 2

zabela Pietrukaniec-Duda – prowadząca, p. Urszula Ogórek, p. Cezary Gryc, p. Adam Starowicz, p.Aleksander Miśnikiewicz, p.Aleksandra Zamojska

 Godzina 10:00

  1. Majcherska Adrianna Grażyna
  2. Wawrzynkowska Maria
  3. Tokarczyk Michał
  4. Niewiadomska Emilia Anna
  5. Kupniewska Amelia

Godzina 11:00

  1. Szmyt Adam
  2. Wincław Juliusz
  3. Sobania Nikodem
  4. Sokołowska Magdalena
  5. Morawski Paweł

Godzina 12:00

  1. Fraitag Oliwia Klaudia
  2. Fraitag Hubert
  3. Pawlak Emmanuel
  4. Tomaszkiewicz Maciej
  5. Tomaszkiewicz Antonina

HARMONOGRAM PRZESŁUCHAŃ KWALIFIKACYJNYCH – Biskupiec

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH
FILIA W BISKUPCU

15 czerwca  2019

Sala nr 4

Godz. 10:00

  1. Lubas A.
  2. Jastrzębowski M.
  3. Pawłowski A.
  4. Pawłowska A.

 

 Godz. 11:00

  1. Lenart Z.
  2. Lenart A.
  3. Turonek M.
  4. Nowaczyk J.

 

 Godz. 12.00

  1. Ślęzak M.
  2. Kowalska L.
  3. Węgielewska K.
  4. Rogoziński A.

PRZESŁUCHANIA KWALIFIKACYJNE
DO POWIATOWEJ SZKOŁY MUZYCZNEJ I STOPNIA W DYWITACH
FILIA W BISKUPCU

15 czerwca 2019

Sala nr 2

Godz. 10:00

  1. Kupczyk S.
  2. Stradomska M.
  3. Gosik I.
  4. Rudnicka N.

 

Godz. 11:00

  1. Kondulski J.
  2. Samorajczyk D.
  3. Chaciński M.
  4. Lewandowska O.

 

Godz. 12.00

  1. Miluć-Giers J.
  2. Rozberg M.
  3. Bednarz.B

Zakończenie roku szkolnego

Przypominamy terminy uroczystości zakończenia roku szkolnego w naszej Szkole:.

Pożegnanie i bal absolwentów:

18 czerwca – wtorek, godz. 18.00 –  Olsztyn, Hotel Omega, ul. Sielska 4a

Zakończenie roku pozostałych klas:

środa, 19 czerwca

Dobre Miasto – godz. 14.00 – Sala Gimnastyczna

Biskupiec – godz. 18.00 – Sala Koncertowa

Dywity – godz. 16.00 (Patio szkolne)

Barczewo – godz.18.00 (Skarbiec Kultury Europejskiej)

Olsztynek – godz.18.00 (Sala Koncertowa)

 

Bajka muzyczna „ Czerwony kapturek”

6 czerwca 2019 r. uczniowie PSM I stopnia w Dywitach filii w Biskupcu zaprezentowali bajkę muzyczną pt. „ Czerwony kapturek”. Przedstawienie obejrzeli uczniowie Biskupieckich szkół podstawowych. Młodzi muzycy zaprezentowali wszystkie instrumenty muzyczne na których można uczyć się w naszej szkole. Okazali się również doskonałymi aktorami i tancerzami. Nad całością przedstawienia czuwała p. Magdalena Pliszka i p. Małgorzata Nowakowska , chór przygotował p. Wojciech Kowalewski.