Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 11 kwietnia (wt.) o godz. 19.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie.

Usłyszymy arcydzieło muzyki sakralnej: „Stabat Mater” G.B. Pergolesiego. Znakomitym solistkom towarzyszyć będzie orkiestra „Magistri Pro Arte” złożona z m.in. filharmoników – Pedagogów naszej Szkoły. Zespół poprowadzi również nasz pedagog Pan Maciej Kotarba, „świeżo upieczony” zwycięzca II Ogólnopolskiego Konkursu Dyrygentów we Wrocławiu. Słowem o muzyce podzieli się Pan Janusz Ciepliński, Dyrektor naszej Szkoły. Pragniemy, aby ten wieczór, obok wrażeń artystycznych stał się również dla słuchaczy chwilą duchowego skupienia, namysłu i przygotowania do Misterium Paschalnego.

Zapraszamy serdecznie!

Informacja dla Uczniów PSM I st. w Dywitach (wraz z filiami): Ze względu na to ważne dla naszej Szkoły wydarzenie, zajęcia w tym dniu zostają odwołane od godz. 18:00. Bardzo prosimy o obowiązkową obecność na Koncercie.