Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji do PSM I st. w Dywitach przedstawiamy wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów do klas pierwszych w roku szkolnym 2018/2019, które odbyło się w dniach 12, 18 i 19 maja 2018 r. w Barczewie, Biskupcu, Olsztynku, Dobrym Mieście i Dywitach.

Przypominam, iż uzyskanie pozytywnego wyniku z testu badania przydatności nie jest tożsame z decyzją o przyjęciu do Szkoły. Ostateczna decyzja o przyjęciu do Szkoły, uwzględniająca możliwości organizacyjne poszczególnych placówek, wraz z przydziałem instrumentu zostanie podana w dniu 22 czerwca 2018 r.

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik – Dywity
(powyżej 60 % punktacji):

1. Chojnowska Amelia Weronika
2. Czupyt Aleksandra
3. Ćwil Julia
4. Deptuła Krzysztof Natan
5. Dudko Lea
6. Gajewski Maciej Henryk
7. Gębicka Barbara
8. Gębicka Zuzanna
9. Gontarska Wiktoria
10. Jeleniewska Martyna
11. Kalbarczyk Zuzanna
12. Kazimierczak Maria Lidia
13. Kołodziejczyk Emilia
14. Krupińska Zuzanna Jenny
15. Lemańska Barbara Maria
16. Małaszuk Hanna
17. Marcinkowska Karolina
18. Markiewicz Amelia
19. Napiwodzka Natalia
20. Olber Agata
21. Orzoł Karol
22. Piątek Adam
23. Piątek Piotr
24. Piesik Łucja
25. Pikus Amelia
26. Pikus Nadia
27. Piotrowska Maria
28. Piórkowska Zuzanna
29. Płoskońska Aleksandra
30. Płoskońska Monika
31. Rudnicki Wiktor Ryszard
32. Sękowska Dominika
33. Siekacz Julia
34. Soliło Julian
35. Sopel Amelia
36. Stohler Adrianna Teresa
37. Stohler Karina Joanna
38. Szymański Franciszek
39. Tkaczyk Paweł
40. Tunkiewicz Jakub
41. Wawrzynkowska Maria
42. Wawrzynkowski Paweł
43. Wieczerzak Magdalena
44. Zubel Paulina
45. Żarnowska Natalia Łucja
46. Żądło Julia
47. Żurawski Marcel Antoni

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik – Olsztynek
(powyżej 60 % punktacji):

1. Dzienisiewicz Wojciech
2. Gola Marlena
3. Jasińska Lena Wiktoria
4. Kasprzycka Zuzanna
5. Kaszuba Aleksander
6. Krajewski Kacper
7. Kwiatkowska Zofia
8. Lendzion Maja
9. Nieciecka Anna Maria
10. Nieciecka Wiktoria Julia
11. Paradowska Aleksandra Maria
12. Rutkowska Kornelia
13. Szelugowski Michał
14. Widmańska Monika
15. Widmański Mateusz
16.Wielechowski Maciej
17. Wilczewska Wiktoria Maria
18. Żołnierek Oliwia

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik – Barczewo
(powyżej 60 % punktacji):

1.Borejszo Aleksandra
2.Drzęśla Kaja
3.Dziechciński Rafał
4.Gołębiewska Hanna
5.Gulbiński Wiktor
6.Kempisty Zofia
7.Klimowicz Wiktoria
8.Klonowski Aleksander
9.Lorkowski Mateusz
10.Łukasik Joanna
11.Maciejewski Bartosz
12.Mosek Paulina
13.Oleszczak Maciej
14.Sęk Aleksandra
15.Węgrodzka Julia
16.Węgrodzka Maja
17.Zajkowska Amelia
18.Żarski Maksymilian
19.Żelazny Jakub

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik – Biskupiec
(powyżej 60 % punktacji):

1. Aleksandrowicz Franciszek
2. Bazis-Markuszewska Iza
3. Borowska Magdalena
4. Cegiełko Filip
5. Cygarowski Julian
6. Fornal Wiktoria
7. Fornal Zuzanna
8. Gołębiewska Hanna
9. Gutowska Julia
10. Jarema Paulina
11. Kapuścińska Jowita
12. Klobuszeńska Maria
13. Kowalska Małgorzata
14. Kurpiewski Wojciech
15. Małachowski Karol
16. Meler Michalina
17. Mężykowski Stanisław
18. Nowakowska Zofia
19. Ortega Rodrigez Monika Krystyna
20. Rogozińska Laura
21. Samorajczyk Mateusz
22. Socha Maria Anna
23. Strzałkowska Julia
24. Więcek Karolina
25. Zaremba Nadia

Lista kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik – Dobre Miasto
(powyżej 60 % punktacji):

1. Grela Filip
2. Hinc Izabela
3. Mańko Jerzy
4. Konopka Eliza Maja
5. Łopatko Elena
6. Miąsko Katarzyna
7. Migryt Pola Irena
8. Mikuć Nikola
9. Narkiewicz Julia Antonina
10. Ołdak Oliwia
11. Pawlak Tymon
12. Płoska Alicja
13. Purzycka Malwina
14. Szczerba Nikola
15. Szczotka Zofia
16. Świtalska Lila Gloria
17. Świtalska Róża
18. Warcaba Lena Maria
19. Werkowska Maja Laura
20. Włodarska Martyna