Regionalny Przegląd Zespołów Kameralnych

 

Przejdź do strony: harmonogram | zaproszenie | zgłoszenie

CENTRUM EDUKACJI ARTYSTYCZNEJ W WARSZAWIE ORAZ POWIATOWA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA W DYWITACH ZAPRASZAJĄ NA IV Regionalny Przegląd Zespołów Kameralnych POŁĄCZONY Z WARSZTATAMI METODYCZNYMI DLA NAUCZYCIELI Zespoły smyczkowe, Zespoły akordeonowe

13 KWIETNIA 2018, BARCZEWO

Szanowni Państwo!

       Po raz czwarty pragniemy zaprosić Państwa oraz Waszych podopiecznych do Barczewa na spotkanie poświęcone zespołom kameralnym w szkole muzycznej I stopnia. Pamiętajcie, że nie jest to wydarzenie dedykowane wyłącznie najlepszym uczniom. Ideą warsztatów jest wzajemna inspiracja, zachęta i koleżeńskie wsparcie! Wspólnie chcemy poszukiwać narzędzi pomocnych w rozwijaniu naszych muzycznych i dydaktycznych pasji.

       W programie przewidziane są krótkie wykłady oraz warsztaty, prowadzone przez zaproszonych gości, a także dyskusje oraz koncerty z udziałem uczniów.

ZESPOŁY SMYCZKOWE / BĄDŹ Z UDZIAŁEM INSTRUMENTÓW SMYCZKOWYCH Prowadzenie: mgr Dorota Obijalska – znany i ceniony w Polsce wybitna pedagog skrzypiec, wykładowczyni kursów mistrzowskich, jurorka konkursów, kameralistyka, kompozytorka. Jej uczniowie są laureatami konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.

ZESPOŁY AKORDEONOWE / JEDNORODNE I MIESZANE Prowadzenie: ad. dr Stanisław Miłek (Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy). Koncertujący solista i kameralista, pedagog, laureat Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego w Castelfidardo. W 2013 roku ukończył Studia Doktoranckie w macierzystej uczelni uzyskując stopień doktora sztuk muzycznych. Pracuje na Wydziale Instrumentalnym na stanowisku adiunkta.

      Szanowni Państwo, jeśli chcecie rozwijać się, jako nauczyciele zespołów kameralnych, lubicie spotykać się na próbach z Waszymi podopiecznymi, przyjedźcie do Barczewa! To czas i miejsce dla nas! Mamy nadzieję, że podczas Przeglądu wszyscy doznamy zachęty do dalszej pracy, co przyczyni się do wzrostu prestiżu i rozwoju kameralistyki w szkolnictwie muzycznym I-go stopnia.

W imieniu organizatorów:

Janusz Ciepliński

Dyrektor PSM I st. w Dywitach

Więcej informacji i zgłoszenia na www.umuzykalniamy.pl oraz pod numerem telefonu: 895237211 lub 604 964 527 (Tomasz Michalak, Kierownik Przeglądu)

Przejdź do strony: harmonogram | zaproszenie | zgłoszenia