Harmonogram Muzyk Pierwsza Klasa 2019

Harmonogram

IX Regionalnego Konkursu Instrumentalnego

„Muzyk Pierwsza Klasa”

Olsztynek, 25-26 X 2019 r.

 

Miejsce przesłuchań:

Filia Szkoły PSM Dywity I st. w Olsztynku
ul. Górna 5, 11-015, Olsztynek
tel. 530 372 375, e-mail: olsztynek@psmdywity.org

Piątek, 25 X 2019 r.

13:00 – Oficjalne otwarcie konkursu

13:15 – 14:15 – Przesłuchania w grupie I

1. Marika Szabelska
2. Piotr Dąbrowski
3. Igor Jan Dzikowski
4. Mateusz Samorajczyk
5. Wojciech Dzienisiewicz
6. Anna Pisanko
7. Julia Ćwil
8. Mikołaj Chmielewski
9. Blanka Trojgo
10. Marta Kasprowicz
11. Zuzanna Krupa
12. Tadeusz Tabor
13. Maja Jakubiak
14. Jan Siemieniewski
15. Sandra Cimochowska

14:15 – 15:30 – Przerwa

15:30 – 16:30 – Przesłuchania w grupie III i II

16. Igor Malinowski, Filip Paluchowicz
17. Oliwia Baranowska
18. Aleksandra Borejszo
19. Emmanuel Karniłowicz
20. Marta Ślizga
21. Veronica Karolina Pandora
22. Julia Cała
23. Joanna Koc
24. Miłosz Beker
25. Maciej Okoński
26. Mateusz Świeczkowski

16:30 – 16:45 – Przerwa

16:45 – 17:30 – Przesłuchania w grupie I

27. Sonata Zimnicka
28. Łucja Krukowska
29. Jerzy Mańko
30. Damian Pytel
31. Maria Dąbrowska
32. Urszula Aleksa
33. Lena Wasielewska
34. Matylda Krupa
35. Anna Kasprowicz
36. Lena Grześ
37. Pola Irena Migryt
38. Zofia Wiśniewska

17:30 – 17:45 – Przerwa

17:45 – 18:15 – Przesłuchania w grupie I

39. Małgorzata Dymkowska
40. Maja Wasilewska
41. Liliana Grochowska
42. Rimas Witkowski
43. Iga Maciąg Kruk
44. Laura Rogozińska
45. Greta Niewulis
46. Juliusz Piotr Jesionowski
47. Tomasz Sertel
48. Amelia Michałowska

 

Sobota, 26 X 2019 r.

10:00 – 11:00 – Przesłuchania w grupie I

49. Amelia Sopel
50. Igor Wiśniewski
51. Lila Świtalska
52. Maciej Gajewski
53. Marcel Żurawski
54. Magdalena Wieczerzak
55. Karolina Marcinkowska
56. Dominika Sękowska
57. Joanna Szaruga
58. Jeremi Zaborowski
59. Maksymilian Żarski
60. Piotr Cieślak
61. Krzysztof Deptuła

11:00 – 11:15 – Przerwa
11:15 – 12:00 – Przesłuchania w grupie II

62. Franciszek Szymański
63. Pola Gregorowicz
64. Emilia Kołodziejczyk
65. Róża Świtalska
66. Weronika Szewczak
67. Łucja Kowal
68. Łukasz Maruszczak

12:00 – 12:15 – Przerwa

12:15 – 13:00 – Przesłuchania w grupie I

69. Malwina Purzycka
70. Hanna Małaszuk
71. Dorota Maria Michalak
72. Maciej Pospieszny
73. Grzegorz Aleksander Dec
74. Oliwia Ołdak
75. Amelia Zajkowska
76. Michał Bernard Kamecki
77. Marcelina Urban
78. Dominik Zinkiewicz
79. Jowita Kapuścińska

13:00 – 13:15 – Przerwa

13:15 – 14:00 – Przesłuchania w grupie I

80. Natalia Gnat
81. Igor Pac
82. Karol Kamiński
83. Miłosz Wojciechowski
84. Helena Bogdan
85. Maria Małecka-Dobrogowska
86. Antonina Nasiłowska
87. Paweł Borys
88. Filip Smuczyński
89. Zofia Kulbacka
90. Szymon Kietliński
91. Agata Szulta

14:00 – 14:15 – Przerwa

14:15 – 14:45 – Przesłuchania w grupie II

92. Konrad Bobrukiewicz
93. Adam Goluch
94. Maciej Maziński
95. Tomasz Tamulewicz
96. Kornelia Kiszkiel
97. Kamila Grynczel

14:45 – 15:00 – Przesłuchania w grupie III

98. Iga Drewczyńska, Tomasz Tamulewicz
99. Julia Cała, Maja Siegmunt

18:00 – Ogłoszenie wyników i koncert laureatów