Tekst

Dyplomy

MECENASAMI SZKOŁY SĄ FIRMY:





 

Protokół IX Regionalnego Konkursu Instrumentalnego

„Muzyk Pierwsza Klasa” Olsztynek 25-26.10.2019 r.

 

Jury w składzie:

prof. dr hab. Tomasz Miczka / obój, AM im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

dr Kordian Góra / fortepian, AM im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku

mgr Anna Rzymyszkiewicz / skrzypce, PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie

 

Wyniki :

Grand PRIX

  • Michał Bernard Kamecki / fortepian – Zespół Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku, nauczyciel Natalia Lickiewicz

 

Grupa I

Miejsce 1

  • Pola Irena Migryt / saksofon – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach, filia w Dobrym Mieście, nauczyciel: Kamil Wiącek

Miejsce 2

  • Miłosz Wojciechowski / trąbka – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lębrku, nauczyciel : Mirosław Pawlak
  • Hanna Małaszuk / obój – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach, nauczyciel : Agnieszka Zwolska
  • Anna Kasprowicz / flet poprzeczny – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, nauczyciel : Anna Kłosowska – Gryc
  • Paweł Borys / puzon – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im.Ignacego Paderewskiego w Białymstoku, nauczyciel : Piotr Kania
  • Liliana Grochowska / ksylofon – PSM I i II stopnia Fryderyka Chopina w Olsztynie, Nauczyciel : Jacek Wójcik

Miejsce 3

  • Marika Szabelska / saksofon – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Mrągowie, nauczyciel: Piotr Ślusarek
  • Blanka Trojgo / fortepian – Zespół Szkół Muzycznych im. I. Paderewskiego w Białymstoku, nauczyciel : Anna Górska
  • Jan Siemieniewski / fortepian – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu, nauczyciel: Parfenova Galina
  • Matylda Krupa / trąbka – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie, nauczyciel : Grzegorz Karpowicz
  • Lena Grześ / fortepian – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku Michał, nauczyciel : Makarewicz
  • Juliusz Piotr Jesionowski / ksylofon, dzwonki – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, nauczyciel : Jacek Wójcik
  • Jeremi Zaborowski / trąbka – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, nauczyciel : Janusz Ciepliński

Wyróżnienia I stopnia Grupa I

  • Piotr Dąbrowski / Fortepian – Zespół Szkół Muzycznych im. J. Paderewskiego w Białymstoku  nauczyciel: Anna Górska
  • Tadeusz Tabor / ksylofon – Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Lidzbarku Warmińskim, nauczyciel : Jacek Wójcik
  • Maja Jakubiak / trąbka – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Barczewie, nauczyciel: Andrzej Daniel Regiec
  • Sandra Cimochowska / klarnet – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie filia w Szczuczynie, nauczyciel : Florentyna Grzybowska
  • Sonata Zimnicka / fortepian – Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. z Polskim i Litewskim Językiem Nauczania w Puńsku, nauczyciel :Svetlana Mažeikienė
  • Damian Pytel / fortepian – Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Białymstoku, nauczyciel : Justyna Marszałek
  • Maria Dąbrowska / flet poprzeczny -Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach, nauczyciel : Magdalena Lisiewicz
  • Iga Maciąg Kruk / skrzypce -Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku, nauczyciel : Anna Liburska
  • Tomasz Sertel / skrzypce – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku, nauczyciel : Anna Liburska
  • Maciej Gajewski / fortepian – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, nauczyciel : Jolanta Cieplińska
  • Marcel Żurawski / klarnet – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach, nauczyciel : Cezary Gryc
  • Magdalena Wieczerzak / fortepian – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, nauczyciel : Jolanta Cieplińska
  • Joanna Szaruga / obój – Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Fryderyka Chopina w Olsztynie, nauczyciel : Jacek Kulig
  • Piotr Cieślak / trąbka – PSM I stopnia im. F. Chopina w Szczytnie, nauczyciel Paweł Raczyński
  • Krzysztof Deptuła / perkusja – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach, nauczyciel : Damian Labiak
  • Dorota Maria Michalak / skrzypce – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Giżycku, nauczyciel : Joanna Walicka
  • Oliwia Ołdak / skrzypce – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach filia w Dobrym Mieście, nauczyciel : Urszula Ogórek
  • Amelia Zajkowska / obój – Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Barczewie, nauczyciel : Agnieszka Zwolska
  • Natalia Gnat / fortepian – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku Warmińskim, nauczyciel : Olena Prodan-Rostkowska
  • Maria Małecka-Dobrogowska / obój – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Biłymstoku, nauczyciel : Magdalena Pogorzelska
  • Filip Smuczyński / perkusja – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku, nauczyciel : Ewa Wasilewska-Sawicka
  • Zofia Kulbacka / fortepian – Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku, nauczyciel : Marek Raczkowski
  • Szymon Kietliński / perkusja – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Białymstoku, nauczyciel : Ewa Sajko

 

Grupa II

Miejsce 1

  • Łukasz Maruszczak / fortepian -Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Olsztynku, nauczyciel Łukasz Jóźwiak

Miejsce 2

  • Julia Cała / flet – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie, nauczyciel : Małgorzata Nowakowska
  • Kamila Grynczel / saksofon – Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sokołce, nauczyciel : Wojciech Ślusarski

Miejsce 3

  • Joanna Koc / klarnet – Szkoła Muzyczna I stopnia im. Wojciecha Kilara w Siemiatyczach, nauczyciel : Henryk Marszałek
  • Róża Świtalska / wiolonczela – Powiatowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Dywitach, filia w Dobrym Mieście, nauczyciel : Esperanza Hernandez Munoz

Wyróżnienia I stopnia Grupa II

  • Emmanuel Karniłowicz / sakshorn – Państwowa Szkoła Muzyczna I-st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi, nauczyciel : Piotr Marciniak
  • Miłosz Beker / trąbka – Państwowa Szkoła Muzyczna I-st. im. prof. Witalisa Jerzego Raczkiewicza w Gołdapi, nauczyciel : Grzegorz Karpowicz
  • Konrad Bobrukiewicz / klarnet – PSM I st. W Białymstoku, nauczyciel: Wojciech Dunaj
  • Tomasz Tamulewicz / gitara – Szkoła Muzyczna I i II st. im.Zygmunta Noskowskiego w Gdyni, nauczyciel : Dariusz Borowski-Krać
  • Maciej Maziński / fortepian – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Tadeusza Bairda w Iławie, nauczyciel: Maria Artiemiew

 

Grupa III – zespoły Kameralne

Miejsce 1 – nie przyznano

Miejsce 2

  • Julia Cała / flet i Maja Siegmund / marimba – Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Mrągowie, nauczyciel: Piotr Pawlak

Miejsce 3

  • Duet::Igor Malinowski / skrzypce i Filip Paluchowicz / fortepian – Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kętrzynie, nauczyciele : Katarzyna Lubiewska i Marcin Gałecki

Wyróżnienia I stopnia Grupa zespołów kameralnych

  • Duet::Iga Drewczyńska / flet i Tomasz Tamulewicz / gitara – Prywatna Szkoła Muzyczna I st. „Concertino” w Gdyni-Orłowo i Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Z. Noskowskiego w Gdyni (gitara), nauczyciele : Monika Tamulewicz i Dariusz Borowski-Krać