Lista laureatów "M1K 2018” w Olsztynku

Lista laureatów VIII Regionalnego Konkursu Instrumentalnego „M1K 2018” w Olsztynku

 

GRAND PRIX

Joachim Iwanowski – saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kętrzynie

 

I grupa wiekowa

I miejsce

Kajetan Stawski – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

II miejsce

Dorota Bylina – flet poprzeczny

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lidzbarku Warmińskim

 

Konrad Hazak – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

Agata Otrząsek – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

Vasilisa Stegnienko – fortepian

Dziecięca Szkoła Artystyczna im. J. S. Bacha w Bałtyjsku

 

Gabriela Miazga – saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. R. Twardowskiego w Puławach

 

III miejsce

Zofia Maciejko – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Fabian Koniecko – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. S. Bacha w Grajewie

 

Barbara Leska – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Lilianna Szmurło – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku

 

IV miejsce

Karolina Zwolska – perkusja

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Hanna Rudol – wiolonczela

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Anastazja Orłowska – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

 

Tomasz Polak – puzon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Białymstoku

 

Bartosz Wydzierzecki – fortepian

Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach

 

V miejsce

Maja Sarnowska – fortepian

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach filia w Biskupcu

 

Wiktoria Kilanowska – saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie

 

Anna Plotkina – wiolonczela

Dziecięca Szkoła Muzyczna im. R. Gliere w Kaliningradzie

 

Maksymilian Duda – skrzypce

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Kętrzynie

 

Celina Chmielewska – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lidzbarku Warmińskim

 

Maja Wiśniewska – skrzypce

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Blanka Babiasz – flet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Paulina Ładosz – fortepian

Zespół Szkół Muzycznych w Siedlcach

 

Wyróżnienie I stopnia

Natalia Podhorodecka – skrzypce

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Wiktoria Kajda – perkusja

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Dobrochna Rej – akordeon

Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu/SM I st. im. G. Bacewicz

 

Marek Jankiewicz – saksofon altowy

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

Nadia Podeszwik – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

Antonina Klaudia Szycik – fortepian

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Ełku

Krzysztof Oboński – akordeon

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Barczewie

 

Julianna Krasińska – flet poprzeczny

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie

 

Katarzyna Szymańska – fortepian

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Emilia Kijewicz – flet poprzeczny

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Maja Tydelska – flet poprzeczny

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Piszu

 

Rebeka Wrona – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

 

Julia Olendzka – fortepian

Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach

 

Wyróżnienie II stopnia

Jonas Lukas Kalinowski – skrzypce

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Suwałkach, filia I st. w Puńsku

 

Mateusz Winnicki – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. F. Chopina w Szczytnie

 

Jan Górny – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Filip Burdalski – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Paweł Czaja – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

Wojciech Markowski – skrzypce

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach

 

Emilia Michalak – skrzypce

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Olsztynku

 

Aleksandra Huculak – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. E. Młynarskiego w Augustowie

 

 

 

 

II grupa wiekowa

I miejsce

 

Zofia Białas – flet poprzeczny

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. J. Garści w Tczewie

 

II miejsce

Mateusz Laskowski – klarnet

Sopocka Szkoła Muzyczna I st. im. S. Moniuszki w Sopocie

 

Mateusz Stróżek – saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. R. Twardowskiego w Puławach

 

III miejsce

Agata Otręba – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. T. Bairda w Iławie

 

Maja Wronowska – saksofon

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

Aniela Wojciechowska – klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

IV miejsce

Amelia Świętoń – saksofon

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Olsztynku

 

V miejsce

Aleksandra Kaczmarczyk – fortepian

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Maja Osewska – obój

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Suwałkach

 

Wyróżnienie I stopnia

Michalina Kalinowska – klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku

 

Marek Gajownik – klarnet

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Barczewie

 

Oskar Kunkel – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

Łucja Miszczuk – klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Kilara w Siemiatyczach

 

Antoni Filipiuk – klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

Katarzyna Redaj – flet poprzeczny

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. W. Lutosławskiego w Zambrowie

 

Wyróżnienie II stopnia

Emilia Symonowicz – wiolonczela

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Dobrym Mieście

 

Diana Owsiejko – flet poprzeczny

Samorządowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokółce

 

Aleksandra Wilczyńska – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. M. Michalskiego w Lęborku

 

Antoni Łazarewicz – trąbka

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Nowym Mieście Lubawskim

 

Hanna Kobusz – akordeon

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Lidzbarku Warmińskim, filia w Górowie Iławeckim

 

Giacomo di Stefano – klarnet

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

 

 

 

 

III grupa zespoły kameralne

I miejsce

Trio klarnetowe: Michalina Kalinowska, Blanka Bil, Julia Marciniak

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. I. J. Paderewskiego w Olecku

 

II  miejsce

Duet fletowy: Maja Dąbkowska, Nina Modrzejewska

Państwowa Szkoła Muzyczna I st. w Mrągowie

 

Duet fletowy: Julia Łakoma, Franciszek Zalewski

Powiatowa Szkoła Muzyczna I st. w Dywitach, filia w Biskupcu

 

III miejsce

Trio fortepianowe: Lena Jackowska, Hanna Kotkowicz, Paulina Kozłowska

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. F. Chopina w Olsztynie

 

Kwartet klarnetowy: Aniela Wojciechowska, Giacomo di Stefano, Antoni Filipiuk, Michał Waniewski

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Łomży

This will close in 0 seconds